2.1 C
Rīga
piektdien, janvāris 28, 2022

Horoskops: horoskopa zīmes, ar kurām nav jēga strīdēties

 

Šīs ir tās zodiaka zīmes ar kurām strīdēties ir grūti un reizēm pat neiespējami. Viņi vienmēr paliks pie sava viedokļa. Ar viņiem ir ļoti viegli uzsākt strīdu, taču strīdu beigt ir sarežģīti.

Kuras ir šīs zodiaka zīmes?

Dvīņi

Fakts ir tāds, ka šīs zīmes pārstāvjiem ir viena ļoti interesanta iezīme. Dusmu uzplūdā viņi var pateikt kaut ko tādu, kas pēc tam var piepildīties. Patiesībā viss ir vienkāršs, mēs visi laika gaitā uzkrājam negatīvismu, negatīvas emocijas, stresu un visu pārējo. Tātad, kad Dvīņu pārstāvim ir daudz šādas negatīvas enerģijas, viņš var dalīties tajā ar citiem cilvēkiem. Tiesa, tam nepieciešams atbilstošs noskaņojums.

Jaunava

Fakts ir tāds, ka tad, kad Jaunavas kaut ko ļoti vēlas un par to domā, viņu vēlmes sāk piepildīties. Protams, diemžēl noteiktās robežās. Tātad, tas ir vēl viens iemesls, kāpēc jums nevajadzētu nokaitināt Jaunavu vai kaut kā viņu sāpināt. Nekad nevar zināt ko, cilvēks, kurš dzimis zem šīs zīmes, novēlēs jums klusībā.

Skorpions

Patiesībā daudziem šīs zīmes pārstāvjiem ir patiešām grūts raksturs. Ļoti viegli ir saprast Skorpiona emocijas, jo viņš tās netur sevī. Aiz daudziem Skorpioniem slēpjas kaut kas īpašs. Skorpioni spēj uzlikt ļauno aci. Daži to var kontrolēt, citi nevar, patiesībā tas nav tik svarīgi. Galvenais ir nemudināt viņus uz šo, pretējā gadījumā jūs izjutīsiet Skorpiona dusmas.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ar skorpipniem vispar nevajag ne konrakteties ne preceties..vini ir sarezgiti un savas emocijas tiesam netura pie sevis..tikai pats skorpions izlemj kaa dzivot ar ko dzivot un kam dzivot..vina dzive nevahag iejaukties.tad tiesam .nebus labi.jauku dieninu..maniem komentiem nav nekadu noluku.skuke portalos tikai izklaidejas

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here