Mūsdienās šī tēma daudzu cilvēku vidū ir ļoti aktuāla. Vieni to atbalsta, citi noniecina. Šoreiz pastāstīsim par vienkāršām, ikdienišķām lietām, kas mainās uz labo pusi, kad tu kļūsti par vegānu.

Tu kļūsti par lielisku pavāru

Viens no populārākajiem, aplamajiem pieņēmumiem par vegāniem ir tāds, ka viņi visu dienu to vien dara kā grauž spinātu lapas. Taču tā nav!

Kļūšana par vegānu cilvēku mudina būt radošākam virtuvē. Viņi meklē jaunus veidus kā pagatavot savus iecienītos kēksiņus, sautējumus, pildītus dārzeņus, auzu pārslas, dārzeņu čipsus, dzērienus utt. Izvēle ir plašāka nekā sākumā varētu šķist!

Tu zaudē svaru

Labi vai slikti, tas, lai paliek katra paša ziņā. Bet kopumā slikti tas nav. Tu ēd vairāk augļu, dārzeņu, riekstu un sēklu. Tu izvairies no visa taukainā un pārcukurotā. Svara zudums šādā gadījumā ir pilnīgi dabiska parādība.

Tu palīdzēsi dzīvniekiem

Un šeit runa nav tikai par gaļas ēšanu. Šeit runa ir arī par kosmētiku, kura netiek testēta uz dzīvniekiem; sava mājdzīvnieka barošana ar labāku barību (jo tu sāc iedziļināties produktu sastāvā. Vai tu maz zini, kāds ir standarta suņu barības sastāvs?); vairs nekādu kažokādu; tāpat rodas dabiska vēlme vairāk rūpēties par dzīvniekiem un apkārtējo vidi.

Tavas ādas stāvoklis uzlabosies

Jo „tīrāk” un veselīgāk tu ēd, jo tīrāka un veselāka ir tava āda. Vairs nekādu pumpu un izsitumu. Vairs nekādas vēdera pūšanās!

Tu kļūsi tuvāka dabai

Tu sāc vairāk pētīt dažādu produktu izcelsmi, un tevī rodas dabiska vēlme pietuvoties dabai. Ko vēl daba var mums piedāvāt? Dodies pārgājienā vai vienkāršā pastaigā un izpēti! Ieelpo svaigu gaisu un gūsti enerģiju!

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment
  1. Ineta 2 gadi ago

    Kādas dabas vielas lietojis autors Dieviete, sacerot naivi infantilo raksta sadaļu par kļūšanu tuvākai dabai?

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?