17 C
Rīga
otrdien, septembris 22, 2020

X-Faktora zvaigznes izveidojušas jaunu grupu! (+VIDEO)

 

Apvienības sastāvā ir jaunieši, kuri ikdienā profesionāli apgūst džeza un populārās mūzikas žanrus. Izpildot pasaules a capella klasiku, kā arī veidojot paši savas aranžijas, jaunieši pilnveidojas un iegūst jaunu pieredzi žanrā, kas ir specifisks savā būtībā.

Video

Video debijā, redzami INSOMNIA grupas dalībnieki, izpildot pasaules slavenās a capella  grupas “The Real Group” skaņdarbu “Words”.  “Solista karjera ir būtiska manas dzīves sastāvdaļa, bet esmu arī komandas spēlētājs. Ar šo sastāvu , lai pilnveidotos, ir jāsāk ar žanra klasiku. Tas nenoliedzami ir paraugs visām jaunajām a capella grupām. Šī harmoniski sarežģītā un ritmiski spēcīgā kompozīcija ļauj mums izveidot savstarpēju, muzikālu balansu un saskaņu. ”, saka grupas muzikālais vadītājs, X Faktors Latvija dalībnieks Roberts Memmēns.

“Latvija ir kultūras lielvalsts. Uzskatu, ka a capella žanru var attīstīt un tiekties pēc pasaules līmeņa standartiem. Lai gan esam jauna apvienība, esam pārliecināti, ka iederēsimies ne tikai Latvijas, bet arī pasaules tirgū. Tas, ka esam jauni, ir liela grupas priekšrocība, tomēr, zinot, ka labas a capella grupas pamatā ir ilggadējs, milzīgs, kopīgs darbs – esam gatavi strādāt un attīstīties. ”, saka grupas dibinātājs, menedžeris un X Faktors Latvija, pirmās sezonas dalībnieks, Gustavs Melbārdis.

“A capella žanrā, manuprāt, svarīgi ir apzināties, ka katra balss ir daļa no kopīga un skaista stāsta. Man ir ļoti aizraujoša sajūta dziedāt Insomnia sastāvā un dot neaizmirstamas emocijas klausītājiem…” saka grupas dalībnieks Dagnis Roziņš.

Pagaidām grupa gatavojas projektiem, veido savas aranžijas un strādā pie tā, lai klausītājam nodotu pēc iespējas kvaletatīvāku un saistošāku materiālu.

Autors: Isomania

19.03.2019.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!

Iepriekšējais rakstsVai draudzēties ar savu bijušo?
Nākamais rakstsDieviete.lv Atziņa 358