8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Aktrise Kamerona Diaza atklāj, kādēļ izlēmusi aiziet no Holivudas! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kādreizējā Holivudas dīva, aktrise Kemerona Diaza jau dažus gadus ir paņēmusi karjeras pauzi. Tagad Kamerona kādā intervijā atklājusi, ka Holivuda viņu vairs neinteresē.

Kevina Pīkoka sarunu šovā “Heart to Heart” aktrise Kamerona Diaza atbildējusi uz jautājumu, ko uzdevuši tūkstošiem filmas “Čārlija eņģeļi” un citu kinodarbu fani. Sarunā ar Kevinu viņa atklājusi kādēļ aizgājusi no Holivudas.

“Kad tu kaut ko dari augstākajā līmenī un garu laika periodu, citas tavas dzīves daļas, kurām būtu jābūt, tiek uzkrautas uz citu pleciem,” intervijā sacīja aktrise.

Video

“Tas bija jautri, es tiešām dievināju savu darbu. Es varētu to darīt visu mūžu. Dažkārt bija sajūta, ka man ir neizsmeļama enerģija to darīt. Taču kādā brīdī es sapratu, ka dzīvē ir bijušas tik daudz lietas, kuras es nebiju varējusi sakārtot. Es nespēju tām pieķerties, jo tās bija patiešām lielas dzīves izšķiršanās, kuras es nespēju līdz galam aptvert,” atzina Kamerona Diaza.

Kad slavenā aktrise izlēma pamest Holivudu, viņai bija 40. Kamerona intervijā neslēpa, ka bijuši gana daudz draugu un paziņu, kas atbalstījuši viņas lēmumu. Pēc aiziešanas filmu industrijas viņa iepazinusies ar vīru – mūziķi Bendži Madenu. Abu kopdzīvē 2019. gadā ienāca meita.

Podkāsta “Quarantined With Bruce” intervijā, kura norisinānās 2021. gada februārī aktrise atklāja savus nākotnes plānus attiecībā uz savu turpmāko karjeru:

“Vai es kādreiz filmēšos? Es nemeklēju šāda iespējas, bet vai es to nedarīšu tuvākā vai tālākā nākotnē? Es nezinu. Man nav atbildes uz šo jautājumu. Varbūt, nekad nesaki nekad. Tajā pašā laikā es nevarētu iedomāties, ka varētu būt māte ar vienu gadu vecu bērnu, kas vienlaikus atrodas uz filmēšanas laukuma 14 vai 16 stundas dienā.”

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here