32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Andželīna Džolija publicē pirmos iespaidus no viesošanās Ukrainā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

ANO labas gribas vēstniece Andželīna Džolija dalās ar iespaidiem, kurus guvusi, viesojoties Ukrainā. 

Savā “Instagram” viņa publicējusi fotogrāfijas, kurās redzama apciemojot bērnus vienā no Ļvivas slimnīcām. Andželīna publicējusi fotogrāfiju ar akmeni, kuru viņai parādījusi kāda maza meitenīte. 

“Kad pirms dažām dienām biju Ļvivā, man parādīja “īpašo akmeni”, ko bija atradusi maza meitene. Mazā meitene nesaprata, ka akmens, ar kuru viņa spēlējās, patiesībā ir spridzekļa gabals. Turot to plaukstā, var just, ka tas ir robains un smagāks, nekā varētu iedomāties, bet tā spožums un neparastā āriene noteikti piesaistīja bērna uzmanību.

Video

Kad sprāgst bumba, tad trieciena punkta tuvumā esošo cilvēku ķermeņos ieduras asas smagā metāla lauskas. Daudziem bērniem, kuri bija klāt Kramatorskas dzelzceļa stacijas spridzināšanā, nesen no ķermeņa tika izņemti šrapneļa gabali – tas bijis grūts un ārkārtīgi sāpīgs process. Spridzekļu fragmenti, kas atrodas tuvu dzīvībai svarīgiem orgāniem, bija pārāk bīstamās ķermeņa vietās, lai tos izņemtu, un tie palika dažu bērnu ķermeņos,” tā savā “Instagram” rakstīja Andželīna Džolija.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here