0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Atklātas jaunas detaļas par prinča Harija un Meganas Mārklas dokumentālo seriālu (+VIDEO)

Dieviete.lv 05/12/2022 23:35
 

Publicēts prinča Harija un Meganas Mārklas dokumentālā seriāla pilnais treileris. Dokumentālais seriāls ir tapis sadarbībā ar “Netflix”. Vērīgākie fani ir ievērojuši, ka treilerī izmantota fotogrāfija, kura nekādā veidā nav saistīta ar pāra privāto dzīvi un tā ir tapusi pirms abu iepazīšanās!

Dokumentālajā seriālā tiks šķetināts abu lēmums pamest britu karalisko ģimeni. Seriāla treilerī ir izmantotas vairākas fotogrāfijas, kurās redzami Saseksas hercogi. Fanus ir satraukusi kāda fotogrāfija, kura nesakrīt ar laiku, kurā pāris bija kopā. Fotogrāfija ir uzņemta kinofilmas “Harijs Poters un Nāves dāvesti: Otrā daļa”, kuras pirmizrāde notika 2011. gadā, Londonā…

Video

Interesanti, ka neviens no britu karaliskās ģimenes locekļiem šīs filmas pirmizrādi Londonā toreiz neapmeklēja, bet ko filmā dara šī fotogrāfija? Brīdī, kad šis foto tiek rādīts filmas treilerī, princis Harijs saka: “Man bija jāizdara viss, ko es varu, lai aizsargātu savu ģimeni.”

Karaliskās ģimenes eksperte un biogrāfe Ingrīda Stjuarde uzskata, ka tāda apzināta vai neapzināta melošana grauj Saseksas hercogu reputāciju: “Es nedomāju, ka Harijs par to zināja, ka “NetFlix” izmantos šādu kadru, vēl vairāk – viņš runā par ģimenes aizsardzību. Taču šī fotogrāfija, kurai nav nekāda sakara ne ar Hariju, ne Meganu, pamatīgi grauj abu reputāciju.”

Dokumentālais seriāls uz ekrāniem pirmizrādi piedzīvos jau ceturtdien, 8. decembrī un tam būs sešās sērijās. Janvārī dienasgaismu ieraudzīs prinča Harija biogrāfijas grāmata.

Karalis Čārlzs III un viņa sieva Kamilla esot atklājuši, ka ir noguruši no prinča Harija un viņa sievas Meganas publiskajiem apvainojumiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here