1.8 C
Rīga
svētdien, aprīlis 2, 2023

Britnijas Spīrsas vīrs un draugi norūpējušies par viņas dzīvību! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Britnijas Spīrsas draugi, ģimene un vīrs Sems Asgari ir satraukti par Brintijas Spīrsas garīgo veselību! Dziedātājas uzvedība kļuvusi visai neparasta un to ievērojuši daudzi.

Zināms, ka Britnijai pasliktinājusies garīgā veselība, viņa kļuvusi krietni nepastāvīgāka. Pastāv versija, ka dziedātāja lieto kādas apreibinošas vielas vai arī beigusi lietot medikamentus, kas satricinājis viņas garīgo veselību. Zināms, ka Britnija agrāk lietojusi kādus nomierinošus medikamentus, kad bija sava tēva aizbildniecībā.

Šis ir atkal kā 2008. gadā. Pastāv nopietnas bailes, ka viņa vai nu nomirs, vai kādu nogalinās. Viņa ļaunprātīgi lieto kofeīnu, Adderall un visu, kas viņai ir pa rokai. Viņa  nelieto medikamentus, kas palīdzētu stabilizētu viņas garastāvokli, un viņa neapzināti mēģina pašārstēties ar citām vielām, kas saasina viņas garīgo slimību, TMZ norāda kāda pietuvināta persona.

Video

Ģimene uzskata, ka Britnija piedzīvojusi kādu emocionālu traumu, kuras dēļ viņai nepieciešama tuvāko cilvēku palīdzība. Dziedātājas vīrs Sems Asgari ar Spīrsas menedžeri jau bija noīrējis māju Losandželosā ar medicīnas speciālistiem, un bija paredzēts, ka Britnija tur nodzīvos vismaz 2 mēnešus, lai uzlabotu savu emocionālo stāvokli.

Kāds Britnijai šo plānu izstāstījis un dziedātāja pamatīgi sadusmojusies, jo neko par to nav zinājusi!

Iejaukšanās bija jau sen gaidīta. Viņa ļoti apdraud sevi un apkārtējos. Tā ir bumba ar laika degli, TMZ norāda kāds no Spīrsas draugiem.

Cits draugs TMZ komentējis situāciju: “Es uztraucos par to, ka no rīta pamodīšos un saņemšu šausmīgu tālruņa zvanu.”

Svarīgi ņem vērā, ka Britnijas situācija ir ļoti sarežģīta, pirms kāda laika uz viņas mājām tika izsaukta policija, jo fani uzskatīja, ka kāds Britniju kontrolē un apdraud. Kurš šādas ziņas par viņas psihisko stāvokli nodotu medijiem? Iespējams, ka tikai pēc vairākiem gadiem uzzināsim patiesību, bet pastāv iespēja, ka situācija ir krietni sarežģītāka, kā varētu šķist. Patiesību zina tikai Britnija un viņas ģimene.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here