10.8 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Drīzumā tiks izdota prinča Harijs grāmata, kurā viņš daudz sūdzas par karalisko ģimeni! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Drīzumā tiks izdota prinča Harija grāmata, kurā viņš solījis aprakstīt par savu dzīvi karaļnamā. Grāmata ir nodota izdevniecībai un grāmatu plauktos tā parādīsies ap Pateicības dienu. Karaliskās ģimenes biogrāfi domā, ka savā grāmatā Harijs vairāk būs rakstījis par savu mammu princesi Diānu un savām emocijām pēc mātes bojāejas.

Harijs bieži komentējis, ka mammas nāve viņu izsitusi no sliedēm. Savas bēdas viņš remdējis grādīgajos dzērienos, narkotikās un trakulīgā dzīvesveidā. Agrāk Harijs sagādāja pamatīgas galvassāpes karaliskajai ģimenei.

Video

Zināms, ka rakstot grāmatu, viņš ir saticies ar princeses Diānas draugiem un lūdzis viņiem arī dalīties ne tikai atmiņās par viņu. Princis šiem draugiem pat ir lūdzis kopīgas fotogrāfijas, ja tādas bijušas. Karaliskās ģimenes eksperti domā, ka Harija grāmata nebūs ne kripatiņas kritikas par Elizabeti II, bet kritika noteikti tikšot vērsta pret tiem, kas agrāk iebilda pret viņa attiecībām ar viņa sievu un bērnu māti Meganu Mārklu. Zināms, ka šīs personas ir – princis Čārlzs, hercogiene Kamilla un princis Viljams.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here