0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Dženifera Lopesa un Bens Alfeks apprecējušies otro reizi! (+VIDEO)

Dieviete.lv 22/08/2022 11:56
 

20. augustā Bens Afleks un Dženifera Lopesa apprecējušies jau otro reizi. Pāris šo notikumu atzīmējuši ģimenes un draugu lokā.

Otro kāzu svinības norisinājās Bena privātīpašumā Džordžijas štatā. Dziedātāja tērpusies zīmola “Ralph Lauren” kleitā ar sešus metrus garu plīvuru! Bens otrajai kāzu ceremonijai izvēlējies baltu smokinga žaketi, melnas bikses un melnu tauriņu.

Video

Pāris oficiālā kāzu ceremonija norisinājās šī gada 16. jūlijā Lasvegasā. Dženifera par laulībām atklāja savā “Instagram” profilā, tagad viņa dēvējama par – Dženiferu Linnu Afleku.

Savā “Instagram” Dženifera rakstīja: “Pagājušajā naktī, mēs devāmies uz Lasvegasu, kopā ar četriem citiem pāriem stāvējām rindā pēc laulības reģistrācijas apliecības šajā kāzu galvaspilsētā. Knapi paspējām uz mazo, balto kāzu kapelu līdz pusnaktij. Tā stāvēja lepni atvērta vēl dažas minūtes, ļaujot mums uztaisīt fotogrāfijas rozā “Cadillac” kabrioletā, ko reiz izmantojis pats karalis Elvis Preslijs.”

Pāris savas attiecības uzsāka jau tālajā 2000. gadā un saderinājās 2002. gadā, bet vēlāk katrs gāja savu ceļu. Droši var teikt, ka Bens un Dženifera ir kļuvuši par Holivudas sapņu pāri.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here