32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Džims Kerijs gatavs pamest aktiera karjeru! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktieris Džims Kerijs pavisam nesen piedalījies animācijas filmā “Sonks 2: Filma”, kurā atveidojis vienu no galvenajiem varoņiem. Slavenais aktieris arvien retāk redzams ekrānos un plāno pamest aktiera karjeru!

Intervijā ar “Access Hollywood” Džims dalījās nākotnes plānos. Aktierim tika jautāts vai viņš nopietni apsver aktiermākslas pamešanu, viņš atbildēja apstiprinoši: “Jā, diezgan nopietni.”

Video

“Jā, es došos pensijā. Droši vien. Es runāju nopietni. Viss atkarīgs no tā, vai eņģeļi man atnesīs ar zelta tinti rakstītu scenāriju, kuru uzskatīšu, ka cilvēkiem ir būtiski redzēt. Tad es varētu turpināt. Šobrīd darbību pārtraucu,” komentē Džims Kerijs. 

“Es ļoti izbaudu savu kluso dzīvi. Man patīk gleznot uz audekla. Es mīlu savu garīgo dzīvi un jūtu, ka – šo noteikti nenākas dzirdēt no citām slavenībām – man pietiek. Esmu izdarījis gana daudz. Man pietiek.”

Aktiera fani jau ir pieraduši, ka viņš savā karjerā mēdz ieturēt pauzes, un līdz šim viņš vienmēr atgriezies. Tomēr šoreiz tā varētu arī nenotikt… Džimam ir jau 60 gadi, tādēļ šis lēmums nemaz nešķiet tik neloģisks.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here