8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Džonija Depa meita Lilija Rouza žurnāla fotosesijā nofotografējusies kaila! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktiera Džonija Depa un franču dziedātājas Vanesas Paradī meita Lilija Rouza Melodija Depa nofotografējusies kaila žurnālam “i-D”. Vienā no fotogrāfijām Lilija redzama bez krūštura.

Jaunās aktrises fani domā, ka Lilija šajās fotogrāfijās ir ļoti līdzīga supermodelei Keitai Mosai, ar kuru Džonijam Depam savulaik bijušas romantiskas attiecības!

Video

Lilija Rouza žurnālam sniegusi interviju, kurā pastāstījusi, ka uzsākot savu karjeru kino viņai bijis bail, ka viņu uz lomām neaicina tikai tāpēc, ka viņas tēvs ir kinozvaigzne, jaunā meitene ir vēlējusies pierādīt to, ka ir talantīga pati par sevi.

“Es jūtu, ka mani vecāki izdarīja visu iespējamo, lai man nodrošinātu normālu bērnību, kādu vien varēja, bet tā nebija normāla bērnība. Es brīnišķīgi apzinos, ka mana bērnība nebija tāda, kāda tā bija citiem. Tajā ašā laikā tas viss, ko es zinu, kaut kādā mērā kalpo arī kā mans mierinājums. Man ir paveicies, jo man apkārt bija cilvēki, kuri spēj novērtēt reālo dzīvi, un es domāju, ka tas arī tagad ir vienīgais veids kā nesajukt prātā,” – Džonija Depa meita.

Lilija atklājusi, ka bērnībā un pusaudža gados saskārusies ar trauksmi un pat paranoju! Viņa nav spējusi atslābināties un ļoti baidījusies no paparaci… Viņa domājusi, ka paparaci fotogrāfijās izskatās briesmīgi.

“Es pārāk daudz domāju, piemēram, par to, kas būs, ja es iziešu no mājas ne pārāk labā izskatā, un kāds tobrīd uztaisīs bildi ar mani? Tad visi teiks – kā viņa izskatās? Kas viņai vainas?” – situāciju komentē Lilija.

“Taču tajā visā ir gan labās, gan sliktās puses. Ja es zinu, ka man ir jācīnās ar nelielu uztraukumu, lai turpinātu darīt to, ko es mīlu, tad es esmu gatava,” – saka aktrise.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here