25.3 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Džonijs Deps izlēmis neprasīt no bijušās sievas tiesā piespriestos 8,35 miljonus dolāru (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Džonijs Deps izlēmis, ka nevēlas no Amberas Hērdas saņemt tiesā piespriestos 8,35 miljonus dolāru. Zināms, ka Amberai būtu ļoti grūti šādu summu samaksāt, jo viņas ienākumi nav salīdzināmi ar Džonija ienākumiem.

Nesen noslēdzās tiesa, kurā zvērinātie lēma par labu Džonijam Depam, tiesa ilga teju vai sešus gadus un tai sekoja visa pasaule. Ambera gribēja pārliecināt pasauli, ka aktieris viņu ietekmējis fiziski un emocionāli. Viņa no bijušā vīra pieprasīja pāris miljonus dolāru. Džonijs Deps ar šādām apsūdzībām nebija mierā, jo šādu apgalvojumu dēļ viņš zaudēja vairākas būtiskas lomas, viņš arī uzskata, ka šādi apvainojumi grauj viņa bērnu reputāciju. Aktieris no bijušās sievas savas uzvaras gadījumā pieprasīja 15 miljonus ASV dolāru.

Video

Zvērinātie lēma par labu 15 miljonus ASV dolāru atlīdzībai Džonijm, tiesnesis šo summu samazināja līdz 10 350 000 ASV dolāru, kopumā viņam pienācās 8,35 miljonu dolāru liela zaudējumu atlīdzība.

Zināms, ka aktieris ir ļoti noguris un nauda nekad nav bijis noteicošais faktors, lai iesūdzētu Amberu. Džonijs ir apmierināts ar tiesas spriedumu un naudu no bijušās sievas nepieprasīs.

“Naudas man ir gana. Un bagātība nav tikai zeltā vai sudrabā,” – tā kādā no savām intervijām teicis Džonijs Deps. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here