32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Džonijs Deps pateicoties bijušajai sievai var zaudēt 100 miljonus ASV dolāru (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktieris Džonijs Deps var zaudēt milzīgu naudas summu tiesā, jo viņa bijusī sieva, Ambera Hērda vēlas cīnīties pret neslavas celšanu.

Džonijs iesūdzējis tiesā Amberu pēc tam, kad viņa izdevumam “Washington Post” pastāstīja par bijušā vīra agresivitāti. Aktrise uzskatīja, ka ir vardarbības upuris. Džonijs paziņoja, ka arī Amberas uzvedība attiecību laikā nav bijusi perfekta un viņš pavisam noteikti nav bijis agresīvas dabas. Aktieris lūdza kompensāciju par neslavas celšanu 50 miljonu ASV dolāru (45,635,000 eiro) apmērā, tomēr viņa cerības iegūt atlīdzību var izrādīties veltīgas, jo viņš pats var zaudēt 100 miljonus ASV dolāru (91,275,000 eiro).

Video 

Džonija juristu komanda uzsvēra, ka bijušās sievas komentārs “Washington Post” rakstā ir attiecināms uz viņu privāto dzīvi. Spriedums tika pārsūdzēts, jo konkrēti Džonija vārds intervijā nebija pieminēts. Pēc nepilna mēneša gaidāma cita tiesas prāva, kurā bijušie laulātie turpinās strīdu par neslavas celšanu. Ambera panākusi, ka Džonijs Deps zaudējis vairākas lomas un plānotos projektus…

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here