8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Eds Šīrans atklāj, ka sievai grūtniecības laikā attīstījies audzējs (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Mūziķis Eds Šīrans pagājušajā gadā piedzīvojis depresiju, jo viņa sievai tika diagnosticēts audzējs un viņa draugs Džamals Edvardss negaidīti nomira no sirdslēkmes vien 31 gada vecumā!

Eda sieva Čerija Sīborna uzzinājusi, ka viņai ir audzējs grūtniecības laikā ar abu otro bērnu. Dziedātājs saviem faniem darīja zināmu, ka ārstēšana iespējama tikai pēc dzemdībām… Tobrīd zvaigzne katru dienu atradās tiesā, jo viņam draudēja tiesvedība par autortiesībām, kas kalpoja par vēl vienu iemeslu depresijai.

Šo notikumu postošā ietekme “izmainīja manu dzīvi, manu garīgo veselību un galu galā to, kā es skatījos uz mūziku”, Eds situāciju komentēja savā “Instagram” profilā.

Lai tiktu galā ar savu mentālo veselību, viņš atteicās no simtiem dziesmu, kuras bija sarakstījis savam gaidāmajam sestajam albumam. 

Video

Pāris pagājušā gada maijā sagaidīja savu otro meitu, bet dziedātājs nesniedza jaunāko informāciju par sievas veselību.

Edvardss, kurš ir Eda draugs, pēkšņi nomira no sirdslēkmes pēc kokaīna un alkohola lietošanas. Neilgi pirms šī notikuma dziedātājs saskārās ar trīs nedēļu ilgu autortiesību prāvu saistībā ar apgalvojumiem par plaģiātismu par savu hitu – “Shape Of You”. Zināms, ka Eds uzvarēja un dziesmas, dziedātājs un viņa līdzautors no grupas “Snow Patrol” Džonijs Makdeids atklāja, ka šī lieta radījusi milzīgu stresu.

Eds, lai mazinātu spriedzi ir sācis rakstīt dziesmas un faniem atklāja, ka šīs depresīvās sajūtas varētu pielīdzināt slīkšanai.

“Es rakstīju, nedomājot par to, kādas būs dziesmas, es vienkārši uzrakstīju visu. Un nedaudz vairāk nekā nedēļas laikā es aizvietoju desmitgades darbu ar savām dziļākajām, tumšākajām domām. Pirmo reizi es nemēģinu izveidot albumu, kas patiks cilvēkiem, es tikai izliku visu godīgi un patiesi, ņemot vērā to, kur es esmu savā pieaugušo dzīvē,” faniem atklāja dziedātājs.  

Albumu paredzēts izdot 5. maijā. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here