13.2 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Eirovīzijas uzvarētāja Lorīna atteikusies parakstīt Ukrainas karogu labdarības izsolei! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 
Foto: Ekrānuzņēmums

Šī gada Eirovīzijas uzvarētāja dziedātāja Lorīna no Zviedrijas ir atteikusies parakstīt Ukrainas karogu! Šo karogu iecerēts pārdot labdarības izsolē.

Grupas “Tvorchi” menedžere Jūlija Mogiļuka paziņojumā darījusi zināmu, ka zviedru dziedātāja bijusi vienīgā no visiem konkursa dalībniekiem, kura atteikusies parakstīt karogu…

Video (Eirovīzijas uzstāšanās)

“iespējams, ka Lorīna ir vienīgā dalībniece, ar kuru mums nebija kontakta. Viņa turējās nomaļus no visiem un bija vienīgā, kas atteicās parakstīt karogu, kuru lūdzām parakstīt dalībniekiem, lai pēc tam to pārdotu labdarības izsolē Ukrainas atbalstam,” situāciju komentēja Jūlija.

Jūlija norādījusi, ka Eirovīzijas faniem nepatīkot grupu “Tvorchi”, un min iespējamo iemeslu šādai rīcībai.

“Tā bija atriebība par pagājušā gada Ukrainas uzvaru, kas, viņuprāt, bija nepelnīta. Mēs lasījām daudz komentāru, kur pārmeta, ka mēs pievēršot īpašu uzmanību Ukrainai un ka Ukraina atkal uzvarēs kara dēļ,” stāstīja komandas menedžere.

Lorīna ar dziesmu “Tattoo” kļuva par 2023. gada Eirovīzijas uzvarētāju, šī bija otrā Lorīna uzvara Eirovīzijā! Zināms, ka Lorīna ir pirmā sieviete, kura divas reizes uzvarējusi Eirovīzijas dziesmu konkursā.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here