25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Gunārs Ķirsons kopā ar mazdēlu izveidojis jaunu ātrās ēdināšanas tīklu! (+VIDEO)

Nozare.lv/Latvijas Ziņas 20/06/2022 16:25
 

Ēdināšanas uzņēmuma AS “Lido” dibinātājs Gunārs Ķirsons izveidojis jaunu ātrās ēdināšanas tīklu “Cherry Fix”, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Pirmais “Cherry Fix” ātrās ēdināšanas tīkla restorāns atrodas pie Vērmanes dārza, iepretim “Saktai”.

Ķirsons stāsta, ka ideja par “Cherry Fix” radās pandēmijas laikā, kad nācās slēgt visus klātienes restorānus un viss ēdināšanas bizness nonāca uz iznīcības sliekšņa, tomēr izdevies ne tikai saglabāt “Lido”, bet arī sākt domāt par jauniem biznesa virzieniem.

Uzņēmuma pārstāvji investīciju apmēru neatklāja, tomēr sacīja, ka pašlaik strādā pie tā, lai noslīpētu tikko atvērtā restorāna konceptu, un investīciju ieguldīšana konceptā vēl turpinās.

Video

@lat.lz.lv Ķirsons ar mazdēlu atvēris ātrās ēdināšanas restorānu #restorāns #Ķirsons #ēdināšana #CherryFix #latvijaszinas #zinas ♬ original sound – Latvijas Ziņas

Kā atklāj Ķirsons, šajā projektā viņš iesaistījis gan savu mazdēlu Albertu Ķirsonu, gan Jūlija Krūmiņa mazdēlu Edgaru Krūmiņu, gan vairākus citus jauniešus.

“Cherry Fix” izstrādāta ēdienkarte tā, lai ēdiens atbilstu mūsdienu cilvēka vajadzībām, un tiktu nodrošināts veselīgs, garšīgs un kvalitatīvs ēdiens. “Gribam pierādīt, ka ātrās ēdināšanas produkti var būt kvalitatīvi, bet nebūt pārlieku dārgi, tas nozīmē, ka tie tautai būs pieejami par saprātīgu cenu,” stāsta Ķirsons.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka ēdināšanas tīkla “Cherry Fix” pārvaldošais uzņēmums SIA “CF Development” reģistrēts 2021.gada februārī, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons.

Vienlaikus domēna “cherryfix.lv” vārda lietotājs ir uzņēmums SIA “K.E.Projekti”, kas reģistrēts 2012.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here