10.5 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Gvineta Paltrova nonākusi tiesas zālē! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktrise Gvineta Paltrova (50) nonākusi tiesas zālē. Pret Gvinetu apsūdzību izvirzījis 76 gadus vecais ārsts Terijs Sanders. Terijs apgalvo, ka pēc saskriešanās ar aktrisi slēpošanas trasē viņš guvis nopietnas galvas traumas…

Zināms, ka tiesa ir ievilkusies, jo incidents, kad aktrise ietriecās vīrietī, noticis 2016. gadā. Tagad vīrietis no aktrises pieprasa 250 000 ASV dolāru par morālo kaitējumu. Ja Gvineta tiesā zaudēs, tad viņai būs jāmaksā aptuveni 450 000 ASV dolāru, ieskaitot tiesas izdevumus. Prese atklāj, ka aktrise un cietušais tiesas zālē sēdēja viens otram pretim, kamēr abu advokāti izskatīja lietu.

Negadījums noticis 2016.gadā Jūtas štata kalnu slēpšanas kūrortā. Ārsts komentē situāciju apgalvojot, ka aktrise ir bijusi nekontrolējama un ietriekusies viņā ar lielu ātrumu. Vīrietis guvis smadzeņu traumu, četras lauztas ribas un emocionālu stresu pēc šī notikuma.

Video

Cietušā vīrieša advokāts Laurens Batlers komentē, ka aktrises uzmanību varētu būt novērsuši viņas bērni, kuri klaigājuši: “Mammu, mammu, skaties, kā es slēpoju!”. “Viņa uz slēpēm, lielā ātrumā ietriecās Terijam Sandersam mugurā. Sanders nokrita ar seju sniegā un zaudēja samaņu.”

Aktrises advokāts Stīvens Ouenss pasmējās par šādu apgalvojumu un uzskata to par safabricētu: “Mēs uzskatām, ka tās ir muļķības.” Jo aktrise domā, ka tieši viņš bija tas, kurš esot viņā ietriecies. Aktrise šo tiesu vēlas uzvarēt, pieprasot par to simbolisku kaitējuma apmaksu – 1 ASV dolāru. Pašlaik tiek gaidīts, ka tiesā liecības sniegs aktrises ģimene, kura arī atradās slēpošanas kūrortā – vīrs Breds (52), meita Epla (18) un dēls Mozus (16).

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here