8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Jauns seriāls pēta, vai gadu starpība ir šķērslis mīlestībai (+VIDEO)

Warner Bros. Discovery 15/02/2023 19:57
 

Vai gadi ir tikai skaitlis, un mūsdienās tie nav šķērslis, lai veidotu attiecības un atrastu mīlestību? Tagad astoņas pašpārliecinātas un apņēmīgas dāmas uz laiku pamet savas mājas, lai atrastu mīlestību Meksikas villā pavisam jaunā “discovery+” iepazīšanās seriālā “Milfu villa” (“Milf Manor”). Šī dinamiskā sieviešu grupa lieliski izprot mīlestības noteikumus. Pieredzējušajām dāmām ir gadu desmitiem ilga attiecību pieredze, kas nu tiek likta lietā, lai veidotu ilgtermiņa attiecības ar krietni jaunākiem pretējā dzimuma pārstāvjiem. 

Seriāla laikā sievietes ir spiestas pieņemt nopietnus lēmumus, lai atrastu mīlestību spriedzes nokaitētā vidē. Dalībnieču vidū ir, piemēram, mērķtiecīgā Pola (47) – fitnesa studijas īpašniece no Meksikas, kura pašlaik dzīvo Maiami, spontānā Kelle (50) – ballīšu cienītāja no Orindžas apgabala Kalifornijā, Eiprila Džeina (59) – fitnesa instruktore un dziedātāja no Losandželosas un Šonna (50) – pasākumu plānotāja. Viņu sirdis dosies iekarot virkne drosmīgu džentlmeņu. 

Video

Katrā “Milfu villas” epizodē ir uzdevumi un izaicinājumi, kas pierādīs, vai saikne starp iepazīšanās šova dalībniekiem ir patiesa un vai kādam no viņiem ir pienācis laiks pamest villu. Vai ar savu žilbinošo izskatu jaunie džentlmeņi spēs iekarot dāmu sirdis, vai arī vīriešu uzvedība pierādīs, ka viņi nav nobrieduši nopietnām attiecībām un viņiem villa būs jāpamet? Savstarpējo attiecību ķīmija, greizsirdība un intrigas uzturēs skatītāju interesi visas sezonas garumā.

“Milfu villa” skatāma straumēšanas platformā “discovery+” nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here