1.8 C
Rīga
svētdien, aprīlis 2, 2023

Kādu summu princis Harijs un Megana Mārkla iztērējuši par Covid-19 vakcīnām? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Harijs un Megana Mārkla saņēmuši jaunu kritikas devu. Saseksas hercogi nākuši klajā ar jaunu paziņojumu par savu darbu sabiedrības labā. Protams, ka ne visiem šāds paziņojums iet pie sirds, bet pāris patiesi ir paveicis lielu darbu.

Zināms, ka pāris atteicās no pienākumiem britu karaliskajā ģimenē un nodibināja savu labdarības fondu “Archewell”, kas tika nosaukts par godu abu dēlam Ārčijam. Harijs un Megana sabiedrībai devuši ieskatu par savu darbu labdarības fondā. Kopš fonda dibināšanas 2020. gadā fonds ir savācis 13 miljonus ASV dolāru!

Video

Par 3 miljoniem ASV dolāru Harijs un Megana iegādājušies 12 miljonus COVID-19 vakcīnu, ko izsūtījuši uz dažādām pasaules valstīm ar fonda “Global Citizen” starpniecību. Fonds nodarbojas ar maznodrošināto cilvēku un ģimeņu aprūpi.

Saseksas hercogu fonds ir veicis vairākus labus darbus, piemēram, Tenesī štatā Megana Mārkla nodibinājusi bezmaksas mācības bērniem no maznodrošinātām ģimenēm. Fonds arī apmaksā rotaļu laukumu izveidi Teksasas štata Uvaldes pilsētā, šajā pilsētā pagājušā gadā 18 gadus vecs uzbrucējs nošāva 19 skolniekus un divus pieaugušos. Sava labdarības fonda atskaitē pāris norādījis, ka fonda ietvaros izglābuši 7400 cilvēku no kara Afganistānā, sadarbojoties ar “Human First Coalition”., bet sadarbojoties ar biedrību “World Central Kitchen” par fonda līdzekļiem pagatavotas apmēram 50 000 pusdienas bezpajumtniekiem un nabadzīgiem cilvēkiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here