14 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Kimas Kardašjanas vecākā māsa salauzusi miljonu ASV dolāru vērtu saderināšanās gredzenu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kortnija Kardašjana nesen atzinusies, ka viņa nejauši uzkāpusi savam saderināšanās gredzenam, ko viņai sarūpējis līgavainis Treviss Bārkers. 

“Šī iespējams, viena no briesmīgākajām lietām, ko esmu izdarījusi savā dzīvē,” tā uzkāpšanu miljonu ASV dolāru (958 940 eiro) vērtajam gredzenam komentē Kortnija… 

“Es sēdēju uz zemes un locīju tīrās drēbes, tad noņēmu gredzenu no pirksta un noliku to blakus uz zemes. Man bija jāpaņem kaut kas no skapja augšas un kad kāpu zemē, tad uzkāpu gredzenam! Es savā skapī stundām ilgi raudāju, tad es piezvanīju Trevisam,” skaidroja Kortnija. 

Video

Treviss visu uztvēris mierīgi un gredzens tika nogādāts pie juveliera. Gredzens bijis īpašs, jo pie tā dizaina strādājis pats Treviss. 

Pāris saderinājās pagājušā gada oktobrī. Bildinājums tika izteikts pludmalē, starp sarkanām rozēm un svecēm, jaunākajās “Keeping Up With The Kardashians” sērijās redzams pāra bildinājums. Slavenais pāris ir iggadēji draugi, taču romantiskas attiecības abi sāka 2021. gada sākumā.

Realitātes šovu zvaigznei ir trīs bērni no attiecībām ar Skotu Disiku – abi bija kopā vairāk nekā 10 gadus, taču neapprecējās. Treviss ir tēvs diviem bērniem no iepriekšējās laulības ar skandalozo modeli Šannu Moakleri.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here