10.5 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Klūniju pāra izveidotā juristu komanda izmeklē Krievijas noziegumus Ukrainā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktiera Džordža Klūnija un viņa sievas, juristes, Amalas fonds ir izveidojis spēcīgu komandu, kura vāc pierādījumus par Krievijas armijas kara noziegumiem Ukrainā.

“Mūsu fonds ir apņēmies saukt pie atbildības Ukrainas zvērībās vainīgos. Ukraiņi pieprasa un viņiem ir visas tiesības sagaidīt savu dienu tiesā – un piekļūt līdzekļiem savas dzīves atjaunošanai,” teikts fonda mājaslapā. 

Kopš 2022. gada 24. februāra, kad Krievija uzsāka iebrukumu Ukrainā, Klūniju tiesiskuma fonds ir izmeklējis un veicis juridisku darbu, lai veicinātu atbildību par Ukrainā pastrādātajiem kara noziegumiem. Fonda izmeklētāji veic plašu analīzi, kas ietver iespējamo vainīgo identificēšanu. Tiek uzraudzīta arī pretkara protestētāju kustība, kas arestēti par piedalīšanos demonstrācijās.

Video

Amala Klūnija ir uzstājusies ANO Drošības padomes neformālajā sanāksmē, cilvēktiesību juriste Amala mudināja valstis izmeklēt Krievijas kara noziegumus Ukrainā. Amala Klūnija pievienojās Starptautiskajai darba grupai, lai meklētu pierādījumus Krievijas noziegumiem Ukrainā.


“Šodien Ukraina ir lopkautuve. Tieši Eiropas sirdī,” sacīja aktiera Džordža Klūnija vecā sieva. “Mēs saskaramies ar pierādījumiem par kara noziegumiem un noziegumiem pret cilvēci. Un katru dienu genocīda pierādījumi pieaug,” situāciju komentē Amala.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here