32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Laupītājs apzadzis Bekhemu savrupnamu Londonā! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Bekhemu ģimenes mājā Rietumlondonā ielauzies maskā tērpts laupītājs. Zaglis izdemolējis augšstāva guļamistabu un aizbēdzis ar vērtīgām lietām. Noziegums noticis brīdī, kad Bekhemu ģimene bijusi mājās un uzturējusies tās pirmajā stāvā.

Šī zādzība notikusi 28. februārī Holandparka rajonā Rietumlondonā, kur atrodas 40 miljonu britu mārciņu vērtais īpašums. Šajā mājā ikdienā dzīvo Viktorija un Deivids Bekhemi un viņu atvases. Laupītājs paspējis aplaupīt tikai vienu telpu un aizgājis ar vērtslietām, dizaineru darinājumiem un citām mantām zem sentimentālas vērtības. To, ka mājā bijis zaglis, pamanījis Bekhemu dēls Krūzs. Viņš naktī atgriezies no kāda pasākuma un uz grīdas pamanījis stikla lauskas. Interesanti, ka nozieguma brīdī namā atradusies ģimene – Deivids, Viktorija un meita Hārpere. Viņi neko nav dzirdējuši, līdz trauksmi cēlis Krūzs. Ģimene izsaukusi policiju.

Video

Zaglis iekļuvis teritorijā pāri vārtiem mājas priekšpusē, viņš uzkāpis uz terases un izsitis logu vienai no guļamistabām. Šobrīd policija turpina izmeklēšanu. Zināms, ka iebrucējs bijis tērpts maskā un darbojies ļoti profesionāli! Daļa Bekhemu nama ir noslēgta, jo tajā plānots kapitālais remonts, vien dažas nedēļas pirms zādzības Behemi ieguvuši atļauju veikt remontdarbus!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here