2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Megana Foksa izgājusi sabiedrībā bez saderināšanās gredzena! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Apmeklējot 2023. gada “Vanity Fair” Oskara ballīti 12. martā, Megana Foksa pievērsa klātesošo uzmanību ar drosmīgu kleitu un sarkaniem matiem. Aktrise pirmo reizi izgāja sabiedrībā bez sava iespaidīgā saderināšanās gredzena!

Pagājušajā mēnesī izcēlās baumas, ka Megana pieķērusi savu līgavaini krāpšanā. Viņas līgavainis, skatuves vārdā –  Machine Gun Kelly baumas par krāpšanu noliedza. Interesanti, ka svinīgajā pasākumā nebija pazudis tikai saderināšanās gredzens, arī Meganas līgavainis nebija viņai līdzās.

Aktrises fani ir diezgan droši, ka dziedātājs viņu varētu būt krāpis, Megana savā “Instagram” dalījās ar fotogrāfiju, kurā ko sadedzina, un pie šīs fotogrāfijas citēti vārdi no Bejonsē dziesmas “Pray You Catch Me”, šī dziesmas stāsta par šķiršanos. Vēlāk Megana šo publikāciju izdzēsa un publicēja garu vēstuli saviem sekotājiem, ka krāpšana nemaz nav notikusi, tas esot pārpratums un preses izdomājums.

Video

“Šajās attiecībās nav nevienas trešās personas,” viņa rakstīja savā “Instagram” profilā 19. februārī.

Lai gan Meganas un MGK attiecību statuss joprojām nav skaidrs, šajā nedēļas nogalē viena lieta bija skaidra. Filmas “Dženiferas ķermenis” zvaigzne vēlējās pievērst apkārtējo uzmanību ar savu drosmīgo izskatu.

Strādājot ar stilisti Meivu Reiliju, Megana izvēlējās “Miss Sohee Couture” kleitu. Meganas matu krāsa no melnas, kļuva par sarkanu pateicoties slavenību frizierim Dimitrijam Giannetos, kurš apgalvo, ka vizuālajam tēlam iedvesmojies no mazās nāriņas. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here