15.8 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Megana Mārkla gribējusi izdarīt pašnāvību. Harijs atklāj jaunus faktus par karalisko ģimeni! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla dokumentālajā filmā “Harijs un Megana” atklājusi, ka karaliskās ģimenes dēļ izjutusi tik lielu spiedienu, ka vēlējusies izdarīt pašnāvību. Jaunā sieviete vērsusies pēc palīdzības, bet tādu nav saņēmusi, jo tas varējis graut karaļnama reputāciju.

Zināms, ka princis Harijs un Megana Mārkla bija nominēti Roberta Kenedija fonda cilvēktiesību balvai “Ripple of Hope”. Saseksas hercogi saņēmuši šo balvu ceremonijas ietvaros Ņujorkā. Megana šajā pasākumā ir teikusi ļoti emocionālu un aizkustinošu runu, viņa runāja par laiku, kurā vēlējusies izdarīt pašnāvību.

“Tas nebija viegls lēmums, kā jūs varat iedomāties. Es zināju, ka, ja es par to nerunāšu, es to izdarīšu… Es negribēju vairs dzīvot. Mums visiem ir jānobriest un vienkārši godīgi jārunā par savu pieredzi. Šie st;asti citiem cilvēkiem drosmi izdarīt to pašu (runāt par to), bet vēl vairāk – iespēju justos tā, it kā jūs neesat viens, kad neredzat citu izeju,” savā runā sacīja Megana Mārkla.

Video

Nesenā intervijā “60 minutes” princis Harijs atklāja, ka karaliskajā ģimenē nav pieņemts sūdzēties. Viņš vairākas reizes ir centies izrunāties privāti, bet pēc šīm sarunām ir saņēmis tikai problēmas. Harijs atklāj, ka katru reizi vēršoties pie savas ģimenes, viņš panācis to, ka medijos izskanējušas jaunas, nepatiesas ziņas par viņu un Meganu Mārklu. Harijs ir pārliecināts, ka šo ziņu avots ir karaliskā ģimene.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here