8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Megana Mārkla nolīgusi izskatīgu miesassargu, kurš agrāk strādājis pie Kimas Kardašjanas (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Prinča Harija sieva Megana Mārkla ir nolīgusi sev miesassargu. Zināms, ka jaunais vīrietis agrāk strādājis pie šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas.

Kāds cits bijušais Kardašjanas miesassargs Stīvs Stanuls žurnālistiem darījis zināmu: “Tie ir puiši, kas nāk no elitāru miesassargu pulka. Tie ir vai nu bijušie policijas darbinieki vai bijušās militārpersonas.”

“Ja vīrietis ir tik lielisks, lai strādātu ar augsta līmeņa zvaigznēm, viņš ir pieprasīts. Ne tikai aizsardzībai, bet arī, lai blakus izskatītos vienkārši labi,” – komentē Stīvs.

Interesanti, ka Stīvam tagad pieder miesassargu firma un viņš skaidro: “Harijs un Megana ir tādas pašas zvaigznes kā jebkura cita Holivudas slavenība, viņi ir pasaulslaveni un ikdienā neaizsargāti.”

Video

Kad princis Harijs un Megana Mārkla bija britu karaliskās ģimenes locekļi, viņu apsardzes izmaksas sedza britu karaliskā ģimene, bet 2020. gadā, kad viņi atteicās no karaliskajiem pienākumiem un apsardzes finansēšana tika pārtraukta! Izteikts minējums, ka kādu brīdi tomēr, karalis Čārlzs III esot sponsorējis sava jaunākā dēla un viņa ģimenes miesassargu izmaksas, bet tas nav apstiprināts.

Stīvs Stanuls žurnālistiem komentējis, ka elitārs miesassargs dienā var izmaksāt pat 1700 EUR!

Laikā, kad princis Harijs apmeklēja karaļa Čārlza III kronēšanas ceremoniju, Megana Mārkla palika Amerikā un devās pārgājienā kopā ar saviem draugiem, protams, ka viņu pavadīja jaunais miesassargs. Jau vēstījām, ka Čārlza III kronēšanas diena sakrita ar Meganas un Harija pirmās atvases dzimšanas dienu, Ārčijam palika 4 gadi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here