0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Megana Mārkla pārsteidz ar princeses Diānas gredzenu pirkstā (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla un princis Harijs pavisam nesen apmeklējuši pasākumu “Ripple of Hope Galas”, kas notika “Hilton Midtown” viesnīcas restorānā Ņujorkā.

Karaliskais pāris Ņujorkā no Losandželosas ieradās privātajā lidmašīnā! Šāda rīcība stipri iet pretrunā ar abu publiskajiem apgalvojumiem, ka viņi ir par “zaļu planētu” jeb ekoloģijas saudzēšanu. Pāra ierašanās bijusi grandioza, viņi pieczvaigžņu viesnīcā ieradās, atbraucot vienā no trim melnas krāsas džipiem piecu miesassargu pavadībā.

Megana uz šo svinīgo pasākumam bija izvēlējusies uzvilkt baltas krāsas “Louis Vuitton” vakara kleitu un rotaslietas, kuras noteikti neatstāja vienaldzīgu nevienu, jo īpaši presi! Auskari ar briljantiem, kā arī gredzens, kas savulaik piederēja Harija mātei princesei Diānai lieliski izcēla Meganas tēlu. Šo ikonisko gredzenu princis Harijs Meganai uzdāvinājis viņu abu kāzu dienā.

Video

Pāris pasākumā izskatījies ļoti mīlīgs un saskanīgs, jo nemitīgi bija sadevušies rokās. Megana un Harijs labprāt apstājās, lai pozētu sanākušajiem fotogrāfiem. Karaliskais pāris kāpa uz skatuves, lai kopā saņemtu balvu par “cīņu pret rasismu”. Pasākumu organizēja Roberta F. Kenedija fonds, kuru vada Kerija Kenedija. Vakara vadītāja loma bijusi aktierim Aleksam Boldvinam. Biļetes uz šo pasākumu un vakariņām sasniedza rekordaugstu summu – vienu miljonu dolāru!

Zināms, ka uz šo pasākumu bija ieradies arī bijušais ASV prezidents Baraks Obama un politiķe Hilarija Klintone. 

Pavisam nesen Keita Midltone rotājās ar princeses Diāna kaklarotu, vai Meganas gredzena izvēle bijusi pavisam nejauša?

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here