30 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Meganu Mārklu sarūgtinājusi viesošanās Londonā (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Megana Mārkla ir sašutusi par savu viesošanos Londonā, viņa uzskata, ka karaliskā ģimene maksimāli ignorējusi viņas un Harija ierašanos Lielbritānijā.

Megana Mārkla un princis Harijs ar abiem bērniem jau vairākus gadus ir pārcēlušies uz dzīvi ASV un karalisko ģimeni satiek reti. Saseksas hercogiem pietuvināta persona atklājusi, ka Megana nav apmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II uzvedību.

Jūnija sākumā Londonā tika atzīmēta karalienes valdīšanas 70. gadadiena. Uz šīm svinībām ieradās arī princis Harijs un Megana Mārkla ar abiem bērniem. Mazulīte Lilibeta Diāna viesošanās laikā Lielbritānijā atzīmēja savu pirmo dzimšanas dienu un tieši Meganas un Harija jaunākā atvase kļuvusi par jaunu intrigu iemeslu.

Video

Karaliene Elizabete II, gan Harija tēvs princis Čārlzs, meitenīti dzīvē satika pirmo reizi. Megana uzskata, ka šī tikšanās bijusi pārāk formāla un auksta. Tikšanās ilga vien 15 minūtes vecvecmāmiņa Elizabete II esot kategoriski atteikusies fotografēties kopā ar mazmazmeitu un atteikusies aicināt fotogrāfu…

Domājams, ka šis gadījums radījis jaunu plaisu Saseksas hercogu un britu karaliskās ģimenes attiecībās. Pārim pietuvināta persona arī atklāj, ka Megana uz šīm viesībām devusies ar cerību, ka ģimenes varēs salabt un turpināt uzturēt normālas attiecības. Tagad izskatās, ka Megana vēl ilgi neatgriezīsies Lielbritānijā.

Karaliskās ģimenes eksperti domā, ka fotogrāfiju neuzņemšana ir saistīta karalienes piesardzību, jo Megana Mārkla bieži pēc kopīgajām fotogrāfijām vai citiem būtiskiem notikumiem šīs ziņas ir pārdevusi amerikāņu presei. Īsais tikšanās laiks varētu būt saistīts ar to, ka visas šīs dienas gan Elizabetei II, gan princim Čārlzam bija ārkārtīgi aizņemts grafiks saistībā ar Platīna jubilejas pasākumiem.

Cerams, ka kādreiz Lilibetai Diānai būs iespēja nofotogrāfēties kopā ar savu vecvecmāmiņu.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here