-2.5 C
Rīga
trešdien, decembris 7, 2022

Meraija Kerija oficiāli ieskandina Ziemassvētkus, izlaižot jaunu bērnu grāmatu (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātāja Meraija Kerija izdevusi grāmatu bērniem. Šī grāmata ir Ziemassvētku noskaņās un stāsta par princesi “Mazo Meraiju”, kura vēlas izplatīt svētku prieku savai ģimenei un draugiem.

Ziemassvētki nav iedomājami bez leģendārās Meraijas Kerijas, kuras dziesma “All I Want for Christmas Is You” ir iemīļota visā pasaulē.

Dziedātāja atzīst, ka izdotā grāmata ir lielā mērā tapusi iedvesmojoties no viņas bērnības. Grāmatu iespējams iegādāties Amazon un tā ir angļu valodā.

“Mazai Meraijai nav daudz un viņa negrib daudz, taču ir tikai viena lieta, pēc kuras viņa ļoti ilgojas: mierīgiem un priecīgiem Ziemassvētkiem,” teikts grāmatas aprakstā. “Jūtoties atstumta un viena, mazā Meraija dodas ziemīgā, brīnišķīgā ceļojumā, galu galā atklājot savas balss dziedinošo spēku, lai izplatītu Ziemassvētku garu mājās un visā pasaulē.”

Video

Dziedātāja, kuras dziesma “Viss, ko es gribu Ziemassvētkos esi tu” atklāja, ka viņa vēlētos, lai šī grāmata būtu tikpat mūžīga kā dziesma, nosaucot Ziemassvētku princesi par “jaunu svētku pasaku”.

“Es nevaru sagaidīt, kad varēšu jūs iepazīstināt ar “Mazās Meraijas” piedzīvojumiem,” tviterī piebilda dziedātāja.

Jaunākais dziesmas “All I Want for Christmas Is You” jeb “Viss, ko es gribu Ziemassvētkos esi tu” dziesmas video:

 

3 KOMENTĀRI

  1. Berniem patiks..bet ne visiem..parak daudz sapju pasaulee..ukrainaa un krievijaa berniem kuri palikysi bez vecakiem ziemasvetki bus tumsi…

  2. Lai cik divaini nebutu es gaidu pavasari ne ziemassvetkus..es vairs nepieversos ne gramatu lasisanai ne pasakumu apmeklesanai.ne saskarsmei ar cilvekiem..man dzivesprieku sniedz divvientuliba ar mezu..kad tas sak lapot
    un tajaa atgriezas dziviba. Spiza saule un klavu sulu tecesanas laiks.mani aizved cita realitatee.tad man viss apkartnotiekosaus skiet mazsvarigs un vienaldzigs…

  3. Nenemiet launaa..es neko nevaru sev padarit jo man ir meza laumas dvesele..un dzive mezaa ir mana sis dzives butiba un sutiba..un tapec vien ir cverts dzivot..ziema skiet gara..bet saules cels ir tik iis..ave sol.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here