9.8 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Pēc daudzu gadu ilgām nesaskaņām Britnija Spīrsa izlīgusi ar savu mammu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Popa princeses Britnijas Spīrsas preses pārstāvji apstiprinājuši, ka Britnija satikusi savu māti Linnu Spīrsu. Tagad zināms, ka abas ir salabušas pēc vairāku gadu ilgiem strīdiem!

Britnija Spīrsa jau senāk izteikusies, ka ir ļoti vīlusies savā ģimenē un, ka nedomā, ka kādreiz spēs piedot sev nodarīto… Britnijas mamma pēc vairākiem gadiem izlēmusi, ka grib spert soli, lai izlīgtu ar savu meitu! Linna mērojusi ceļu uz Losandželosu, lai satiktu Britniju, kuru nebija redzējusi pusotru gadu pēc 13 gadu ilgās skandalozās aizbildniecības lietas izbeigšanas tiesā. Māte un meita nebija runājušas aptuveni trīs gadus.

Savā “Instagram” Britnija apstiprinājusi faktu, ka satikusi savu māti, viņa ievietojusi fotogrāfiju no bērnības dienām un atklājusi visiem, ka satikusi savu māti.

Video

“Mana mīļā mamma vakar pēc 3 gadiem parādījās pie mana durvju sliekšņa … pagājis tik ilgs laiks,” rakstīja Britnija.

“… ar ģimeni vienmēr ir lietas, kas jārisina… bet laiks dziedē visas brūces!!!” publikācija komentē Britnija.

“Pēc tam, kad esmu spējušas sazināties, ko esmu aizkavējusi ārkārtīgi ilgu laiku, es jūtos tik svētīta, ka mēs varējām mēģināt visu sakārtot !!! Es tevi tik ļoti mīlu!!!”

Turpināja Britnija rakstīja: “Psss … Esmu tik svētīta, ka pēc 14 gadiem varēsim kopīgi iedzert kafiju!!!”

“Iesim pēc tam iepirkties!!!” – vēstījumu noslēdza Britnija.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Dzive ir parak iisa lai to ta sarezgitu stridos ar saviem vecakiem.kuri mums doti tikai uz laiku..un kuri mums tik loti pietruks kad to vairs nebus.blakam..cik laimigi ir tie kuriem vecaki ir dzivi..var apciemot parunat un terzet svetkos pie balta galda…varbut lugt padomu.pasudzeties varbut pat izraudaties ar vistuvako cilveku mammuu ir vislielakaa laime ..

  2. Man si kopa busanas laime bija iisa..man namma nomira 13 gadu vecumaa..es vel biju berns un man ta bija milziga tragedija un trauma.. kad skita ka pasaule un zeme sabruk zem kajam..daudzu gadu garumaa.es donaju kapec tiesi man dievs panema mammu. Cilveku kuru es visvairak miileju..ar laiku es piedevu dievam jo sapratu ka sai pasaulee patiesibaa man nekas nepieder…es bezgaligi esmu Patricia un noverteju so is bet neaizmirstamo kopaa bysanas laiku kaa visliekako davanu man..un mates neaizvietohamo milestibu un vertibu berna dziivee..ko hevar aizvietot neviens..sargiet un miliet savus vecakus.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here