9.7 C
Rīga
ceturtdien, marts 23, 2023

Pirmo reizi par Victoria’s Secret eņģeli kļūst modele ar Dauna sindromu (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Amerikāņu apakšveļas ražotājs “Victoria’s Secret” pirmo reizi vēsturē prezentējusi kampaņu, kurā piedalījās modele ar Dauna sindromu.

Sofija savā Instagram profilā paziņojusi, ka ir kļuvusi par zīmola ekskluzīvās reklāmas seju. Jaunā sieviete modes pasaulē uzmirdzēja pirms diviem gadiem, ejot pa mēli Ņujorkas modes nedēļā.

Video

“Es vienmēr esmu par to sapņojusi, daudz strādājusi sava mērķa labā un šodien mans sapnis piepildījies. Es varu dalīties ar savu noslēpumu. Es kļuvu par pirmo Victoria ‘s Secret modeli ar Dauna sindromu,” savā Instagram dalās Sofija.

Jaunā “Victoria’s Secret” kampaņa tika uzsākta pēc tam, kad zīmola komanda pagājušajā gadā paziņoja par būtiskām zīmola un tā komandas sastāva izmaiņām. Vairāku gadu garumā “Victoria’s Secret” saņēma pamatīgu kritiku par ierobežoto apakšveļas izmēru piedāvājumu un neveselīga perfekcionisma izcelšanu. Agrāk lielo izmēru modeles bija, kas pilnīgi neiedomājams “Victoria’s Secret” reklāmās un modes skatēs. Tagad uzņēmums paplašinājis apakšveļas izmēru piedāvājumu un pārtraucis izcelt tikai “perfekta izskata” slavināšanu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here