9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Princi Hariju un Meganu Mārklu Ņujorkā agresīvi vajājuši vairāki paparaci auto! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Harijs, Megana Mārkla un viņas māte bijuši iesaistīti bīstamā auto vajāšanā, viņiem sekoja paparaci auto. Incidents noticis otrdien pēc apbalvošanas ceremonijas Ņujorkā, šo pasākumu apmeklēja Saseksas hercogs un hercogiene.

Prinča Harija preses pārstāvis atklāja, ka pakaļdzīšanās ilgusi vairāk nekā divas stundas! Šīs pakaļdzīšanās laikā gandrīz notika vairākas sadursmes. Ņujorkas policijas departaments savā paziņojumā apstiprināja, ka šāds incidents ir noticis, norādot uz vairākiem fotogrāfiem, kuri apgrūtinājuši Harija un Meganas transportlīdzekļa pārvietošanos.

Video

Pašlaik nav ziņots par kādiem ievainojumiem vai arestiem. Preses pārstāvis uzsver, ka šajā vajāšanā bija iesaistītas vairākas automašīnas, pārgalvīgie paparaci vairākas reizes brauca degot sarkanajai gaismai, brauca pa ietvēm un bloķēja ceļu braucot atpakaļgaitā pa vienvirziena ielu, nemaz nerunājot par fotografēšanu braukšanas laikā.

Atgādinām, ka prinča Harija māte savulaik gāja bojā Parīze, jo viņai dzinās pakaļ paparaci.

 

2 KOMENTĀRI

  1. vairakas.versijas…paparaci ar visiem spekiem pelna naudu ..pasutijums…bet vispa ari harijs un megana nav bez vainas aptraipot savas gimenes godu publiski..pie tam tak velejas dzivot ka vienkarsi cilveki..tomer karalnama privilegijas nepamet..domaju ka tas labi nebeigsies…karalnams ir karalnams..un ja tev tas nepatik pamet to uz.visiem laikiem.visas izpausmees

  2. Es ari pametu zinu portalys jo man tie nepatik..ta kaa es tur vairs nekomenteju..tad man jusu padomi ari nav vajadzigi jo man nav he planu ne merku..dievietee es tikai uzklaidejos..un katra izkkaidejas ka vinam patik.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here