10 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Princis Harijs par Elizabetes II nāvi uzzinājis 5 minūtes pirms oficiālā paziņojuma! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

8. septembra vakarā pasauli pāršalca ziņa par karalienes Elizabetes II nāvi. Pārsteidzoši, bet viņas mazdēls, princis Harijs par to uzzinājis vien 5 minūtes pirms oficiālā paziņojuma… 

Saseksas hercogs saņēmis zvanu no sava tēva, karaļa Čārlza III.

Karaļa Čārlza III pārstāvis medijam norādīja, ka “sabiedrība tika informēta pēc tam, kad ģimenes locekļi tika informēti”.

Karaļa pārstāvis uzsver, ka pret Hariju izturējās ne citādāk kā pret citiem radiniekiem. Zināms, ka ģimenes locekļi iepriekšējā vakarā tikuši informēti par karalienes veselības pasliktināšanos, taču tā netika uzskatīta par tik nopietnu.

Video

Zināms, ka dienu vēlāk Čārlzam tika izstrādāts plāns doties uz Balmoralu. Tajā pašā rītā viņš piezvanīja gan princim Viljamam, gan Harijam ar ziņu, ka viņu vecmāmiņai strauji pasliktinās veselība un viņiem vajadzētu doties uz Skotiju. Harijs saņēmis ziņu pēc Harija un no Vācijas devies uz Apvienoto Karalisti.

Harija lidmašīna no Vācijas izlidoja 17:35. Paziņojums par karalienes nāvi tika izplatīts 18:30 pēc vietējā laika (Latvijā 20:30), Harija lidmašīna nolaidās 16 minūtes vēlāk. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here