32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Princis Harijs un Megana Mārkla Lielbritānijā tikušies ar karalieni Elizabeti II (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

No 16. līdz 22.aprīlim Nīderlandē norisinās “Invictus Games”, kuru “krusttēvs” ir princis Harijs. Pirms Harijs un viņa sieva Megana Mārkla tās apmeklēja, viņi piestāja Lielbritānijā – Vindzoras pilī, kur tikās ar karalieni Elizabeti II un princi Čārlzu.

Harijs atzinis, ka tikšanās bijusi ļoti ģimeniska. Uz tikšanos ar brāli neieradās princis Viljams, tiek uzskatīts, ka vecākais brālis ir ņēmis ļaunā Harija un Meganas interviju, kura norisinājās Opras Vinfrijas šovā.

Princis Harijs un Megana tikušies ar karalieni saistībā ar viņas platīna jubilejas valdīšanas pasākuma atzīmēšanu, tā ir plānota šī gada jūnijā.

Video

Karaliskās ģimenes biogrāfe Ingrīda Stjuarte uzsver, ka karaliene ir orientēta uz piedošanu.

“Palūkojieties uz grēkāzi princi Endrjū… Un es domāju, ka tas pats attiecas uz princi Hariju, domāju, ka karaliene priecātos, ja viņi abi tomēr stāvētu uz pils balkona viņai līdzās. Karaliene vēlas parādīt britiem ģimeni vēlreiz kā absolūti vienotu, un šajā gadījumā šī platīna valdīšanas gadadiena varētu izrādīties pēdējā…” – situāciju komentē rakstniece.

21.aprīlī karaliene Elizabete II atzīmēs savu 96.dzimšanas dienu. Pils aizkulisēs zināms, ka viss pasākums tiek plānots tādējādi, ka tajā pēc iespējas mazāk piedalīsies pati karaliene, lai saudzētu viņas veselību.

Princis Harijs pirms diviem gadiem atteicās no piederības britu karaliskajai ģimenei. TV zvaigznei Oprai Vinfrijai pāris sarunu šovā atklāja šaušalīgas detaļas par dzīvi karaliskajā ģimenē un faktiski vainoja itin visā gan savu tēvu princi Čārlzu, gan brāli princi Viljamu. Elizabete II vēl aizvien ne reizi nav satikusi savu mazmazmeitu – prinča Harija un Meganas Mārklas 10 mēnešus veco meitu Lilibetu Diānu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here