0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Princis Viljams saviem bērniem aizliedzis Kamillu saukt par vecmāmiņu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Karaļa Čārlza III sievu – karalieni konsorti Kamillu reiz neieredzēja daudzi, jo viņu vienmēr vainoja Diānas un Čārlza III attiecību iziršanā. Kamilla daudzus gadus bija Čārlza mīļākā, kamēr viņš bija precējies ar savu dēlu māti princesi Diānu.

Tagadējā Lielbritānijas karaļa sieva ļoti rūpīgi veido savas attiecības ar britu karaliskās ģimenes locekļiem, viņa atkausējusi arī vairāku Lielbritānijas iedzīvotāju sirdis. Kamilla sevi parādījusi no vislabākās puses un gandrīz nekad nav atstājusi sliktu iespaidu.

Karaliskās ģimenes eksperte, biogrāfe un rakstniece Andžela Levina ir pabeigusi darbu pie savas grāmatas “Kamilla: no izstumtās līdz karalienei – konsortei”. Šī grāmata ir Kamillas Pārkeres Boulzasbiogrāfija. Internetā jau klejo dažādi grāmatas fragmenti, bet lielāko uzmanību guvusi informācija, ka karaļa Čārlza III vecākais dēls princis Viljams ir kategoriski pret to, ka viņa trīs bērni – prinči Džordžs un Luiss un princese Šarlote, sauktu Kamillu par savu vecmāmiņu. “Kamilla nav viņu īstā vecmāmiņa!” – reiz viņš izteicies kādā intervijā!

Video

Šada nostāja gan nenozīmē, ka viņam vai viņa sievai Ketrīnai ir sliktas attiecības ar Kamillu. Pāris ir pieņēmis Kamillu viņa jau sen esot kļuvusi par daļu no ģimenes. Viljams ir Kamillai pateicīgs par to, ka viņa ir spējusi viņa tēvu darīt laimīgu, bet viņš ir paudis nostāju, ka Džordžam, Šarlotei un Luisam ir divi vectētiņi un viena vecmāmiņa (Keitas Midltones mamma – Kerola Midltone).

Grāmatas autore dara zināmu, ka Kamillai piemīt spēja pielāgoties dažādām situācijām. Viņa lieliski saprot, ka strīds ar vīra vecāko dēlu princi Viljamu nav laba doma. Kamillai ir pašai savi pieci mazbērni no viņas meitas Lolas un dēla Toma. Zināms arī tas, ka viņas ģimenei ir ļoti labas attiecības ar Čārlzu III.

Grāmatā atklājies, ka Viljama un Keitas trīs bērni esot izdomājuši Kamillai jauku iesauku, viņi Kamillu sauc par “gagu”, bet vectētiņam karalim Čārlzam III ir dota iesauka – “Velsas vectētiņš”.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Var jau saprast.apzinoties savas mates Diana’s nelaimigo laulibu tragislso navi un carlza neuzticibu ..kamilla nav morali cienifa saukties par vecmaminu.vecnamina ir mirusi..ari Carloczs tads slikts vectevs

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here