32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Rīgā taksists aizstāv Krievijas himnu un izrauj pasažieri no auto aiz matiem! (+VIDEO)

Nozare.lv/Dieviete.lv 25/04/2022 17:00
 
Attēls: Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Valsts policija, pamatojoties uz sociālajos tīklos izplatīto informāciju, ir sākusi resorisko pārbaudi par iespējamo konfliktu taksometrā saistībā ar krievu dziesmu klausīšanos.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA apliecināja, ka saistībā ar notikušo ir sākta resoriskā pārbaude Rīgas Zemgales iecirknī.

Kāda sieviete sociālajos tīklos apgalvojusi, ka iesēdusies koplietošanas platformas “Bolt” taksometrā, kurā vadītājs klausījies Krievijas himnu. Sieviete lūgusi to pārslēgt, taču taksists uz lūgumu nav reaģējis.

Pēc tam sākusi skanēt cita krievu dziesma, kuru kliente vēlreiz lūgusi pārslēgt vai izslēgt pašreizējās situācijas Ukrainā dēļ. Pēcāk vadītājs paziņojis, ka tā ir viņa automašīna, kurā darbojas viņa noteikumi. Savukārt sieviete atbildējusi, ka viņa ir kliente un vēlas, lai mūzika tiktu izslēgta vai pārslēgta.

Video

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgerda.kanepa%2Fposts%2F5104183899627760&show_text=true&width=500

Taksists atbildējis rupjiem vārdiem, apturējis automašīnu pie Māras dīķa un sievieti, pēc pašas stāstītā, izvilcis aiz matiem ārā un no nometis uz zemes.

Sieviete apgalvo, ka uzrakstījusi iesniegumu policijai.

Tikmēr “Bolt” sociālajos tīklos norādījis, ka aprakstītā situācija ir ļoti nepatīkama un prātam neaptverama un informācija esot nodota uzņēmuma vadītāju kvalitātes kontroles speciālistiem. “Bolt” ir ierobežojis vadītāja piekļuvi profilam un šis vadītājs vairs nevarot pārvadāt pasažierus, izmantot “Bolt” platformu.

Ekrānuzņēmums no Facebook.com

“Bolt” arī solījis, ka pēc iesnieguma saņemšanas no policijas sniegšot likumsargiem visu nepieciešamo informāciju par vadītāju, situāciju un pieņemtajiem drošības mēriem.

“Bolt” ir starptautisks transporta tīklu uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Tallinā. “Bolt” darbojas 45 valstīs Eiropā un Āfrikā, nodrošinot dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi. Igaunijā reģistrētā kopbraukšanas platforma “Bolt” dibināta 2013.gadā.

 

4 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here