7.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Sākusies dziesmu pieteikšana Eirovīzijas dziesmu konkursam (+VIDEO)

Nozare.lv/Supernova 22/09/2022 14:34
 

Sākusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova”, kura uzvarētājs iegūs iespēju nākamā gada maijā pārstāvēt Latviju 67.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Lielbritānijā, informēja LTV pārstāvji.

Dziesmas iespējams pieteikt līdz 1.decembrim.

Konkursā aicināti piedalīties izpildītāji, autori un producenti, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu. Gaidīti solistu, duetu un grupu līdz sešiem dalībniekiem pieteikumi. Konkursa nolikums paredz, ka ārvalstu pilsoņi drīkst piedalīties konkursā kā dziesmu vārdu autori, mūzikas autori vai fonogrammas producenti.

Video

Iesniegtā dziesma nedrīkst būt publicēta vai atskaņota publiskos pasākumos pirms 2022.gada 1.septembra.

Autoru un dziesmu izpildītāju iekļūšanu “Supernova” televīzijas pārraidēs noteiks LTV izvēlēta žūrija, kas vērtēs dziesmas uzbūvi, oriģinalitāti, aranžējumu, vēstījumu, atbilstību mūsdienu tirgus tendencēm, dziesmas un konkursa dalībnieka iespējas konkurēt starptautiskajā popmūzikas tirgū, kā arī izpildītāja vokālās spējas, personību un iepriekšējos sasniegumus nozarē, potenciālu gūt sasniegumus nākotnē.

LTV žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā. Žūrijā būs Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi.

Konkursam izvēlētie dalībnieki un dziesmas publiskai vērtēšanai būs pieejamas 2023.gada janvārī.

2022.gadā konkursā “Supernova” uzvarētāja un iespēju piedalīties 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Itālijā ieguva grupa “Citi zēni”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here