7.2 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Seriāla “Tikai slepkavības ēkā” zvaigžņu draudzība īstajā dzīvē! (+VIDE)

FX Life 29/03/2024 21:15
 

Izcilo un skatītāju iemīļoto televīzijas seriālu veiksmes atslēga bieži vien ir “ķīmija”, kas saista galveno lomu atveidotājus, īpaši to jūt, ja viņi ir draugi arī ārpus filmēšanas laukuma, vēsta kanāls “FX Life”.

Viena no pēdējo gadu populārāko seriālu “Tikai slepkavības ēkā” galvenajās lomās ir iejuties neparasts slavenību trio – Holivudas veterāni Stīvs Mārtins un Martins Šorts, kā arī dziedātāja un aktrise Selēna Gomesa. Pirmajā brīdī varētu šķist, ka viņiem nav nekā kopīga, taču seriāla panākumi apliecina pretējo.

Sākumā Selēnas ekrāna partneri, kas ir vairāk nekā 40 gadus vecāki par viņu, bažījās, ka viņiem nāksies strādāt kopā ar kaprīzu “princesi”. Taču jau pēc pirmajām filmēšanas dienām Mārtins un Šorts novērtējuši, ka viņa vienmēr ierodas filmēšanas laukumā laikus, kā arī vienmēr zina savu tekstu un uzvedas ļoti profesionāli. 

Selēna savukārt bija sajūsmā par sadarbību ar kolēģiem, kurus sauca par saviem labajiem onkuļiem, kuriem var prasīt padomus par darbu un kopā pasmieties filmēšanas starplaikā. 

Aizraujošā un negaidītiem pavērsieniem bagātā seriāla “Tikai slepkavības ēkā” otrā sezona būs skatāma no 1. aprīļa, pirmdienās, plkst. 21.00, kanālā “FX Life”!  Gaidot pirmizrādi, kanāls “FX Life” aicina iepazīties ar seriāla aktieriem, kas ir draugi arī ārpus ekrāna!

Video

Selēna Gomesa ekrānā skūpstās ar labāko draudzeni

Seriāls “Tikai slepkavības ēkā” ir slavens arī ar to, ka otrā plāna lomas atveido superzvaigznes. Otrajā sezonā redzēsim izcilo amerikāņu aktrisi Šērliju Makleinu, komēdiju zvaigzni Eimiju Šūmeri, kura “tēlos” pati sevi, kā arī modeli un aktrisi Karu Delevinju, kura atveidos mākslinieci Alisi. 

Slavenās britu aktrises Dāmas Džoanas Kolinsas, kuru visā pasaulē pazīst kā Aleksisu Kolbiju no kulta seriāla “Dinastija”, krustmeita Kara modeles karjeru uzsāka desmit gadu vecumā. Viņas pirmā foto sesija bija “modes Bībeles”, žurnāla “Vogue”, itāļu izdevumam. Viņa bija arī modes nama “Chanel” ilggadēja galvenā dizainera Karla Lāgerfelda mūza. 

Aktrises karjeru viņa uzsāka 2012. gadā, piedaloties “Annas Kareņinas” ekranizācijā ar Džūdu Lovu un Keiru Naitliju galvenajās lomās. Delevinja bija redzama arī Lūka Besona filmā “Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta”, supervaroņu grāvējā “Pašnāvnieku vienība” un daudzās citās. Televīzijā Karu varēja redzēt fantastikas seriālā “Carnival Row”, kurā viņa atveidoja feju.

Taču, atgriežoties pie “Tikai slepkavības ēkā”, jāsaka, ka daudzi kritiķi un skatītāji piekrīt, ka Alises loma ir kā rādīta tieši Karai. Proti, arī reālajā dzīvē, tāpat kā Alisei, viņai ir netradicionāla seksuālā orientācija. Viņai arī nebija grūti notēlot interesi pret Selēnas Gomesas varoni Meiblu, jo ārpus ekrāna abas ir labas draudzenes kopš 15 gadu vecuma.

Selēna un Kara vairākkārt ir kopā baudījušas atvaļinājumu, apmeklējušas pasākumus, modes skates, turklāt viņām abām pat ir identiski rozes tetovējumi. Proti, Karai šā zieda zīmējums ir zem krūtīm, savukārt Selēnai – uz muguras. Lieki piebilst, ka Karas un Selēnas “ādas gleznojumi” tapuši vienlaikus kādā Ņujorkas tetovēšanas salonā.

Selēna ir arī viena no seriāla “Tikai slepkavības ēkā” producentēm, tāpēc nav brīnums, ka viņa piesaistīja projektam tuvu draudzeni. Abas presē sajūsmā stāstīja par kopīgo darbu un iespēju pavadīt vairāk laika kopā. 

Starp citu, Kara un Selēna jau reiz ir filmējušās kopā – viņas ir redzamas abu kopīgās draudzenes Teilores Sviftas dziesmas “Bad Blood” videoklipā. 

Leģendāri aktieri – draugi jau vairāk nekā 30 gadus

78 gadus vecais Stīvs Mārtins un 74 gadus vecais Martins Šorts iepazinās 1984. gadā kāda televīzijas šova aizkulisēs, taču pirmo reizi filmēšanas laukumā viņu ceļi krustojās divus gadus vēlāk. Izcilā komēdija “Three Amigos!” bija viņu pirmais kopīgais projekts.

Pēc scenārija viņi bija ļoti tuvi draugi, kas dzīvoja vienā mājā. Taču arī ārpus darba abi aktieri bija diezgan ātri satuvinājušies, viņi filmēšanas starplaikos spēlēja galda spēles un, protams, jokoja. Stīvs Mārtins vēlāk stāstīja, ka smiekli bija tas, kas viņus vienoja, jo, ja cilvēks var tevi sasmīdināt, tad tev ir vēlme atrasties viņam blakus.

Arī producenti bija uztvēruši viņu ekrāna “ķīmiju” un 1991. gadā piedāvāja viņiem citu kopīgu projektu – filmu “Līgavas tēvs” –, kas izrādījās ļoti veiksmīga un kļuva par daļu no amerikāņu komēdijas “zelta fonda”. Mārtins tajā atveidoja līgavas tēvu, savukārt Šorts – ekscentrisko kāzu rīkotāju.

Abi aktieri daudzkārt kopā apmeklējuši pasākumus, kā arī snieguši intervijas, taču filmēšanas laukumā viņi atkal satikās tikai 2021. gadā, kad sākās seriāla “Tikai slepkavības ēkā” uzņemšana. Stīvam Mārtinam rādās doma par šo detektīvkomēdiju un viņš bija tās līdzproducents, taču filmēties viņš piekrita tikai ar nosacījumu, ka projektā piedalīsies arī labākais draugs – Mārtins Šorts.

Mārtina atveidotais Čārlzs bija slavens 1970. un 1980. gados. Toreiz viņš bija populārs televīzijas aktieris un spēlēja policistu šovā “Brazzos”, savukārt  Šorta atveidotais Olivers ir teātra režisors. Kopā ar Selēnas Gomesas varoni Meiblu trijotne atklāj noziegumus Ņujorkas “The Arconia” namā, Manhetenā.

Jāpiebilst, ka par Čārlza un Olivera lomām “Tikai slepkavība ēkā” Mārtins un Šorts tika pie kopīgas “Emmy” balvas nominācijas kā “Gada labākie komēdijseriāla aktieri”. Tikmēr, viņu kolēģe Selēna šādu godu neizpelnījās.

Ienaidnieki uz ekrāna, bet draugi reālajā dzīvē

Vēl viena “Tikai slepkavības ēkā” vieszvaigzne, kuru redzēsim jaunajā sezonā, ir asprātīgā amerikāņu aktrise, komiķe, scenāriste un producente Tīna Feja. Viņa kļuva plaši pazīstama pēc darba populārajā “Sestdienas vakara šovā”, kur sākotnēji strādāja kā scenāriste, pirms kļuva par šova galveno ziņu lasītāju.

Starp citu, tieši tur viņa pirmo reizi personīgi satika Stīvu Mārtinu. Intervijā žurnālam “The Hollywood Reporter” Feja atklāja, ka Stīvs reiz viesojies šovā un viens viņa komentārs iespiedies Tīnas atmiņā līdz pat šai dienai. Iepriekšējā vakarā viņa bija vērojusi, kā Mārtins piedalās Deivida Letermana šovā.

Kad Feja iemīļoto komiķi satika savā studijā, viņa teica: “Vakar pie Letermana tu biji tik smieklīgs!” Uz ko Mārtins lietišķi atbildēja: “Nu, tev ir jāspridzina katru reizi.” Feja tam pilnībā piekritusi – komiķi, aizgājuši uz sarunu šovu, nevar tukši pļāpāt, kā, piemēram, aktieri, jo skatītāji no viņiem vienmēr sagaida ko smieklīgu. Viņasprāt, Mārtins vienmēr to ir spējis izpildīt.

Šis ļoti īsais un tiešais padoms šķietami mainīja Tīnas Fejas skatījumu pašai uz savu karjeru. Vēlāk Mārtins vairākkārt piedalījās “Sestdienas vakara šovā”, reiz arī kopā ar kolēģi Martinu Šortu. Visi trīs komiķi satikās arī seriālā “Tikai slepkavības ēkā”.

Kamēr Tīna Feja un Stīvs Mārtins ir draugi īstajā dzīvē, viņu atveidotie varoņi ir ienaidnieki. Mārtina, Šorta un Gomesas atveidotā amatierdetektīvu trijotne paralēli noziegumu risināšanai piedalās arī raidieraksta veidošanā, stāstot par savu pieredzi. Tīna Feja tēlo raidieraksta vadītāju  Sindu Kaningu, kas visiem spēkiem cenšas trijotni sagraut.  

Viņu piedzīvojumiem varēs sekot līdzi, sākot no 1. aprīļa, kad kanālā “FX Life” startēs “Tikai slepkavības ēkā” otrā sezona! Pirmā sērija sākas ar to, ka Meibla tiek arestēta par slepkavību, bet Čārlzu un Oliveru tur aizdomās par līdzdalību tajā. Pierādījumu trūkuma dēļ viņus atbrīvo, taču trijotnei nekas cits neatliek, kā pašiem atklāt šo noziegumu, lai atjaunotu savu reputāciju, jo visa Ņujorkas augstākā sabiedrība ir pārliecināta, ka viņi ir vainīgi. 

Detektīvseriāla “Tikai slepkavības ēkā” otrā sezona ar spilgtajiem personāžiem, izcilo aktieru ansambli un kārtējā nozieguma izmeklēšanu Manhetenas “šikajā” “The Arconia” namā jau no 1. aprīļa kanālā “FX Life”! 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.