8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Vai šogad Ozolam gaidāms lielkoncerts? (+VIDEO)

No Bullshit Experience ar Andri Kiviču
 

Sestdien, 11.februārī, būs skatāms jaunais podkāsts “No No Bullshit Experience ar Andri Kiviču”, kur sarunā ar hip-hop mūziķi un uzņēmēju Ozolu jeb Ģirtu Rozentālu ikviens varēs uzzināt, kā viņš jūtas savā vecumā, kā audzina meitu, ko uzskata par vieglāko naudu un kāpēc vairs nekaujas uz ielām. 

Raidieraksta laikā populārais mūziķis stāsta, ka tikai tad, kad sāka nodarboties ar boksu, saprata, ka kautiņi nav risinājums un patiesībā situāciju atrisināt mierīgā ceļā ir daudz patīkamāk. Tāpat Ozols stāsta, kā jūtas savos nu jau pāri četrdesmit gados, ko māca katra jaunā desmitgade un kāpēc pašreiz viņš vairs nezina, ar cik collu diskiem ir aprīkota viņa mašīna. 

Tāpat podkāsta skatītāji un klausītāji varēs uzzināt, kāpēc Latvijā patlaban nav neviena repera, kurš varētu izteikties par politiku vai tās procesiem un kāpēc audžumeitu audzināt ir grūtāk nekā savu paša meitu. 

Video

Hip-hop mūziķis raidieraksta laikā izlozēja arī “AlkOutlet” jautājumu, kas šoreiz bija: Kāda ir Ozola pirmā izvēle alkoholam un kāpēc? Uz to viņš atbildēja, ka labprātāk dzer alu, jo tas tik ļoti neapdullina, kā stiprais alkohols. Savukārt uz Andra Kiviča uzdoto jautājumu, vai viņš pirms koncertiem mēdz lietot grādīgos dzērienus, Ozols viennozīmīgi atbild, ka nē, jo viņš vienmēr ir šoferis un viņaprāt alkohols atņem par daudz enerģiju, lai izturētu visu koncertu. 

Raidierakstā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” tāpat varēsiet uzzināt, kad gaidāms Ozola lielkoncerts, kā sokas ar mūziķa biznesu, kuru no reperiem Latvijā viņš vērtē visaugstāk, kā arī atbildes uz dažādiem cilvēku jautājumiem. 

Skaties jaunāko podkāstu platformā youtube.com.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here