3.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Vajāšana un slepkavības: Holivuda cerību zeme, kas veido vai salauž slavenības! (+VIDEO)

Warner Bros. Discovery 15/03/2023 13:35
 

Holivuda ir pazīstama kā cerību zeme, kas veido vai salauž slavenības un viņu fanus. Jaunā “discovery+” dokumentālajā seriālā “Slava, kas nogalina” (“Death by Fame”), pētot šokējošākos noziegumus popkultūras vēsturē, izmeklētāji ienirs dziļi nesenās popkultūras vēsturē, atklājot, kā apsēstība ar slavu un zvaigznēm var ātri kļūt letāla.

Holivuda, apkaime Losandželosā, Kalifornijā, ir mājas neskaitāmiem slaveniem kinoteātriem un filmu studijām. Pasaules šovbiznesa galvaspilsētā, kas ik gadu pulcē daudzas slavenības un viņu fanus, valda krāšņums, vara un nauda. Lai gan tiek mitoloģizēts, ka Holivuda ir kā zelta medus pods un milzīgu iespēju zeme ik katram, aiz spožuma plīvura slēpjas vieni no traģiskākajiem noziegumiem izklaides vēsturē.

Video

Dokumentālais seriāls “Slava, kas nogalina” atklāj iespēju zemes tumšās aizkulises un Holivudas daudzsološo zvaigžņu straujo kāpumu pa slavas kāpnēm, traģisko kritumu un nāvi. Atklājot, kā apsēstība ar slavu var ātri pārvērsties nāvējošā rezultātā, seriāls iedziļinās Holivudas skaļākajos skandālos, kuros lieli sapņi par naudu un mūžīgu slavu pārvēršas traģēdijās.

“Slava, kas nogalina” pirmās sērijas centrā ir Drū Kerija (Drew Carey) bijušās līgavas un slavenās Holivudas seksterapeites Dr.Amijas Hārvikas (Amie Harwick) sirdi plosošā nāve, viņas mirstīgajām atliekām tiekot atrastām dienu pēc Valentīndienas. Policijas darbs ir atrast, kurš varētu būt spējīgs uz šokējošo rīcību.

Citās sērijās tiek izmeklētā šova “The Voice” uzlecošās zvaigznes un “Yotube” sensācijas Kristīnas Grimijas (Christina Grimmie) aukstasinīgā slepkavība, maķedoniešu modeles Adeas Šabani (Adea Shabani) mistiskā pazušana un aktiera Loida Eiverija II (Lloyd Avery II) dzīvesstāsts, kura milzīgā slava pēc filmēšanās filmā “Boyz N the Hood” pārvērtās dzīvesstāstā, kas imitē filmas notikumus. Dokumentālajās sērijās būs iespēja sekot līdzi vēl citiem ne mazāk nozīmīgiem un skandaloziem notikumiem.

Jau tagad zināms, ka seriālam būs otrā sezona, jo izmeklējamie šokējošie un traģiskākie noziegumi, kas slēpjas zem Holivudas krāšņuma un spilgtajām gaismām, ir prātam neaptverami. 

“Slava, kas nogalina” skatāms straumēšanas platformā “discovery+” nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here