16 C
Rīga
piektdien, augusts 12, 2022

Vila Smita sieva savos sociālajos tīklos publicē pirmo ierakstu pēc “Oskaru” ceremonijas skandāla! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Aktrise un sarunu šova “Red Table Talk” vadītāja Džeida Pinketa Smita savos sociālajos tīklos publiskojusi pirmo ierakstu pēc skandalozās “Oskara” balvas ceremonijas.

Viņa “Instagram” dalījusies ar citātu: “Šī ir dziedināšanas sezona, un es esmu šeit, lai to darītu.”

Amerikāņu aktieris un komiķis Kriss Roks “Oskara” ceremonijas laikā uz skatuves izteica joku par Džeidas skūto galvu.

Piesakot balvu kategorijā “Labākā dokumentālā filma”, komiķis pajokoja: “Džeida, es mīlu tevi, “Kareive Džeina 2″, (G.I. Jane), nevaru sagaidīt!” Roks atsaucās uz 1997. gada filmu ar Demiju Mūru galvenajā lomā, kur viņai redzama skūta galva.

Video

Džeida nobolīja acis, sēžot blakus savam vīram. “Tas bija labs,” komiķis sacīja, reaģējot uz to, ka zāle par viņa joku nesmējās. Vila Smita sieva ir atklāti runājusi par cīņu ar alopēciju – autoimūnu slimību, kura izraisa matu izkrišanu.

Roks tad sacīja: “Ak nē” un sāka smieties, redzot, ka viņam uz skatuves tuvojas Smits, kurš iesita Rokam pa seju.

“Neizrunā manas sievas vārdu ar savu nolādēto muti!” Smits pēc tam sauca no savas vietas, uz ko Roks vien noteica: “Oho!”

Pēc incidenta zālē iestājās klusums un Roks sacīja: “Šī bija lieliskākā nakts televīzijas vēsturē!”

Neilgi pēc incidenta Vils Smits saņēma Oskaru kategorijā “Labākais aktieris” par tenisistu Venusas un Serēnas Viljamsu tēva atveidojumu filmā “King Richard”.

Uzkāpis uz skatuves, Vils atvainojās visiem nominantiem par notikušo incidentu. Nākamajā dienā aktieris vietnē “Instagram” publiskoja atvainošanos pašam Rokam.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here