19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Vindzoras pils kazarmās paviesojies nelūgts ciemiņš! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kāds vīrietis pārģērbies par priesteri un pavadījis nakti kazarmās, kurās atrodas karavīri, kuri aizsargā karalienes Elizabetes Vindzoras pils īpašumu.

Policijas pārstāvis izdevumam “Insider” apstiprinājis, ka 27. aprīļa rītā no Viktorijas kazarmām tika izvesta nepiederoša persona. Tieši pie Vindzoras pils atrodas Viktorijas kazarmas, un tajās uzturas karavīri, kuri aizsargā īpašumu. Vīrietis kurš tika ielaists kazarmās nebija uzrādijis personu apliecinošu dokumentu, jo apgalvoja, ka ir militārā kapelāna draugs. Šis iebrucējs pavadījis nakti, ēdot un dzerot kopā ar augstākajiem virsniekiem, bet karaliene Elizabete II šajā dienā Vindzoras pilī nav uzturējusies. Kad iebrucējs baudījis maltīti kopā ar virsniekiem, viņš stāstījis stāstus par dienestu Irākā.

“Tikai vēlāk, kad viņš sāka runāt par to, kā viņš ir strādājis par katapultas sēdekļa izmēģinājuma pilotu, apsargi kļuva aizdomīgi,” sacīja kāds anonīmais avots. 

Policisti ieradās nākamajā rītā un izveda nepiederošo personu no pils telpām. “Trešdien, 27. aprīlī, plkst. 9:20 mēs saņēmām ziņojumu par nepiederošu personu Viktorijas kazarmās Vindzorā. Amatpersonas ieradās un izveda nepiederošo personu no kazarmām,” paziņoja policijas pārstāvis. Vīrietis gan netika aizturēts, jo nav izdarījis noziegumu.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here