8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

“Warner Bros” vēlas uzņemt Harija Potera seriālu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Filmu studija “Warner Bros.” izskata sadarbību ar “HBO”, kuras rezultātā varētu tikt izdots seriāls ar iemīļotā filmu varoņa Harija Potera līdzdalību!

“HBO Max” pārstāvis atteicās komentēt šo paziņojumu. Saskaņā ar vienošanos Dž. K. Roulinga saglabās zināmu radošo līdzdalību seriālā, lai gan viņa nedarbosies kā galvenā režisore vai seriāla vadītāja.

Situācijai tuvu stāvoši avoti vēsta, ka sarunas starp “Warner Bros” un Dž. K. Roulingu joprojām ir provizoriskā stāvoklī. Studija vēlas, lai seriāls tiktu raidīts “HBO Max”, kas drīzumā tiks apvienots ar Discovery+ un pārdēvēts ar jaunu nosaukumu.

Video

Tiek runāts, ka “Warner Bros” jau ilgu laiku ir strādājis pie televīzijas seriāla par Hariju Poteru, un 2021. gada janvārī tika runāts par projektu pirms “WarnerMedia” iegādājās “Discovery” 2022. gadā.

Zināms, ka par darījumu plašākai publikai varētu tikt paziņots 12.aprīlī, kad īpašā prezentācijas pasākumā tiks apskatīta “HBO Max” un “Discovery+” integrācija, kā arī uzņēmuma gaidāmā straumēšanas satura programma.

Filmu studija “Warner Bros.” veidojis visas Harija Potera filmas – no 2001. gada “Harijs Poters un filozofu akmens” līdz pat filmas pēdējai daļai “Harijs Poters un Nāves dāvesti. Otrā daļa” (2011). Astoņas filmas kopumā nopelnījušas vairāk kā 7.7 billionus ASV dollāru, padarot Harija Potera filmas par vispasaules brendu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here