8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Zināms, kāpēc Megana Mārkla neieradīsies uz karaļa Čārlza III kronēšanas ceremoniju (+VIDEO)

Dieviete.lv 19/04/2023 18:00
 

Pavisam nesen tapis zināms, ka Megana Mārkla neieradīsies uz karaļa Čārlza III kronēšanu, viņa izvēlējusies palikt mājās un atzīmēt jaunākā dēla dzimšanas dienu, kura sakrīt ar karaļa kronēšanas datumu – 6. maiju. Ārčija dzimšanas diena tiks nosvinēta ASV kopā ar Meganas draugiem un ģimeni. Bekingemas pils oficiālajā paziņojumā teikts, ka uz karaļa Čārlza III kronēšanas svinībām ieradīsies viņa jaunākais dēls princis Harijs, bet Megana paziņojumā nav pieminēta.

Interesanti, ka izskanējusi versija par to, ka Keita Midltone pat ieteikusi Meganai uz Čārlza III kronēšanu neierasties. Karaliskajai ģimenei pietuvināta persona darījusi zināmu, ka Keita esot bijusi pārliecināta par to, ka, ja arī prinča Harija sieva Megana ierastos uz kronēšanas ceremoniju, viņa justos neērti.

Video

Karaliskās ģimenes eksperts Ričards Fitcviljams uzskata, ka Megana vēlējās kronēšanas ceremonijā justies tikpat svarīga kā Keita Midltone un noteikti ne zemākā kārtā par citiem karaliskās ģimenes pārstāvjiem.

“Megana negribēja spēlēt otro vijoli,” – komentē eksperts.

Turklāt, kā zināms, princis Harijs un viņa sieva diemžēl nemācās no savām kļūdām. Viņi joprojām izvēlas risināt problēmas, neskatoties realitātei acīs. “Harijs ieradīsies uz kronēšanu, bet Megana ar bērniem – nē. Tas atkal ir viens solis uz priekšu, bet tūlīt pat – arī atpakaļ,” – uzskata eksperts.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here