-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

15 patiesas Monikas Beluči atziņas par dzīvi

Dieviete.lv
 

Aktrises Monikas Beluči turpina iedvesmot ar savu skaistumu un sievišķību. Monika ir 57 gadi, bet tā vien šķiet, ka viņa spēj izkonkurēt jebkuru. Ar gadiem viņa kļūst tikai labāka kā izsmalcināts vīns. Ne velti Moniku ir nodēvēta par – itāliešu dievieti.

Interesanti, ka jau skolas gados Monika bijusi ļoti skaista, jaunā sieviete grasījās veidot juristes karjeru, bet viņai tam nebija naudas. Monika gudri izmantoja savu skaistumu un, lai piepelnītos kļuva par modeli. Apbrīnojami, ka līdzko Monikas fotogrāfijas nokļuva glancētajos žurnālos, par viņu jau skāka ieinteresēties pazīstami režisori un tā aizsākās viņas aktrises karjera!

Lūk, 10 Monikas Beluči atziņas:

1. Skaistums sievietei kļūst par problēmu tikai divos gadījumos: kad tā nav un kad nav nekā cita, izņemot skaistumu.

2. Sieviete var mīlēt tā, it kā nekad neaizies. Taču var pienākt tāda diena – aizies tā, it kā vispār nebūtu mīlējusi.

3. Ļaudis var piedot cilvēkam prātu, pat talantu, bet skaistumu nekad.

4. Atklāti sakot, greizsirdībai vispār nav jēgas. Jo mans vīrietis ir mans. Kaut vai sities pret sienu, par jūsējo viņš nekļūs. Nekad!

5. Skaistums kļūst dzīvs un interesants, kad to paslēpj apģērbs. Mīlestība dzīvo tikai tad, kad ir cieņa vienam pret otru un brīvība. Vēlme iegūt otru kā lietu ir absurds.

6. Nesaprotu sievietes, kuras saka, ka vīriešu seksuālā vēlme viņas pazemo. Manuprāt, viņas vienkārši nav apmierinātas ar sevi.

7. Es jūtos vienatnē ar sevi labi un komfortabli, bet ne tāpēc, ka esmu skaista. Es pazīstu daudzus ļoti skaistus cilvēkus, kuru dzīve ir briesmīga. Un viņiem ir ļoti slikti vienatnē ar sevi. Izjust iekšēju komfortu nav tas, kā tu izskaties ārēji, bet tas, kā tu jūties iekšēji. Es esmu laimīgs cilvēks, jo esmu saņēmusi daudz mīlestības pret sevi – man ir ļoti liela ģimene.

8. Mums neviens nepieder: ne mūsu vīri, ne bērni. Mēs varam tikai ar kaut ko dalīties ar cilvēkiem, kurus mīlam.

9. Neparko uz pasaules es negribētu, lai man atkal būtu divdesmit. Tagad es esmu daudz laimīgāka nekā tolaik, jo tajā vecumā mēs vēl tikai iepazīstam sevi, mēģinām saprast, kas vēlamies būt, ciešam no nepārliecinātības par sevi. Pašlaik es skaidri zinu, ko man vajag, un bez kā es varu iztikt.

10 .Vajag būt iecietīgiem. Jo kas mēs tādi: neprāši, kas cenšas noturēt līdzsvaru uz zemeslodes, kas arī pati, griežoties trakā ātrumā, ceļo Visumā. Kurš šādos apstākļos var būt pilnīgs?

11. Nevajag neieredzēt cilvēkus, kuri skauž, jo viņi atzīst, ka tu esi labāks.

12. Ja tu esi dumja, tas ir trūkums, bet tad, ja tu esi gudra un zini, kā izmantot savu skaistumu, tā ir vērtīga īpašība.

13. Cilvēka prāts attīstās tehnoloģiskajā plānā, nevis jūtu jomā.

14. Pēc nodarbošanās ar mīlestību vīrietis aizmieg, bet sieviete domā, kā viss noticis.

15. Sieviete aktrise ir nedaudz vairāk nekā sieviete. Vīrietis aktieris ir nedaudz mazāk nekā vīrietis.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here