2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

10 trakulīgas idejas, ko darīt Valentīndienā kopā ar mīļoto

Lieliska dāvana 31/01/2023 16:08
 

Jūs dzīvojat kopā jau vairākus gadus un esat atzīmējuši neskaitāmus svētkus – dzimšanas dienas, jubilejas, Lieldienas, Jāņus. Vai varbūt tieši pretēji – jūs esat pazīstami vien pāris mēnešus, un jums priekšā vēl ir tik daudz neatklātā! Neatkarīgi no tā, vai jūs esat vienā, vai otrā situācijā – viennozīmīgi arī jūs esat apdomājuši dažādas Valentīndienas dāvanas idejas, ar kurām pārsteigt savu otro pusīti.

Kad pulcēšanās un pasākumu, publisko vietu apmeklēšanas ierobežumi ir atcelti, mums atkal ir pavērtas daudzas durvis un iespējas. Izvēle patiesībā ir tik plaša, ka sākumā varētu būt grūti izprast, no kuras vietas sākt meklēt Valentīndienas dāvanas. Kur aiziet ar mīļoto? Kā neaizmirstami pavadīt vakaru? 

Piedāvājam ieskatīties 10 idejās, kas var sagriezt jūsu pasauli kājām gaisā. Aiziet, piedzīvojumā!

 1. Gaisa balona lidojums

Atklājiet jaunas sajūtas Valentīndienā un pārsteidziet sevi un savu partneri ar nebijušām izjūtām. Lidojums ar gaisa balonu 2 personām liks jūsu sirdij dauzīties kā nekad, no mīlestības un sajūsmas, paceļoties gaisā un lidojot virs zemes. Ir tik daudz satriecošu vietu, kur izbaudīt lidojumu ar gaisa balonu. Sarīkojiet savu labāko randiņu – lidot ar gaisa balonu var visu cauru gadu!

 1. Klints kāpšana

Ja lūkojaties pēc azartiska un aktīva veida, kā pavadīt Valentīndienu, tad klinšu kāpšana būs viena jautra nodarbe, kuru izbaudīt divatā. Jūs teiksiet – Latvijā nav klinšu. Kā tad, ka ir – atklājiet ne vienu vien klints kāpšanas sienu (bolderingu) Rīgā un ārpus tās, turklāt tās ir pieejamas dažādiem sagatavotības līmeņiem, kas ļaus gan nodemonstrēt savas iemaņas, gan aizrauties profesionāli. Ideāla vieta pirmajam randiņam!

 1. Zipline tandēmā

Asas izjūtas vislabāk izbaudīt divatā un arī iemūžināt video. Siguldas Zērglis ir unikāla vieta, kur varat vienlaicīgi ar savu mīļoto izbaudīt lidojumu virs kokiem. Iedrošiniet sevi uz perfektu pārsteigumu – tā būs neaizmirstama dāvana vīrietim Valentīndienā.

 1. Lāzertags

Vislabāk iepazīt vīrieti var caur tām lietām, kas viņu aizrauj! Iejutieties kopā ar viņu īstā “kara zonā”, spēlējot vienā komandā vai arī viens pret otru lāzertaga spēlē. Kāpēc tieši lāzertags? Tas ir daudz saudzīgāks par citām kaujas imitācijas spēlēm, jo bumbiņu vietā tiek izmantots precīzs lāzera stars. Ja nav vēlmes doties ārpus mājas, varat izmantot iespēju nomāt nepieciešamo lāzertaga inventāru, lai sarīkotu īstu spēli mājās vai piemājas teritorijā!

 1. Dodieties šļūkt no kalna ar ragavām

Atbrīvojiet endorfīnus uz sniegotām virsotnēm! Labs noskaņojums, prieks vislabāk atraisās brīžos, kas liek justies mums bērnišķīgi, un tieši traukšanās ar ragavām no kalna liek mums sajusties maziem, nerātniem un bezrūpīgiem. Atklājiet savu maigo pusi un izbaudiet kopā ar mīļoto patiesa prieka mirkļus. Kalniņu, no kura nošļūkt, domājams, var atrast jebkur! Un šī nodarbe neprasīs liekas investīcijas.

 1. Deju nodarbība diviem

Kas var būt trakāks, kā iemācīties jaunus deju soļus – īpaši tad, ja neesat deju grīdas karalis vai karaliene. Bačata, tango, salsa, līnijdejas – izvēle ir jūsu priekšā. Galvenais, lai deju nodarbība sagādā abiem prieku par negaidīto tuvību, glāstiem, intīmām kustībām. Dejai un tās soļiem patiesībā ir mazāka nozīme par to, kāda ķīmija rodas jums abiem kustoties mūzikas pavadībā. Tas ir ļoti romantiski un azartiski!

 1. Nakšņošana teltī februārī

Mīlestībai ne vienmēr ir nepieciešami plīša lācīši, silts kamīns un krūze siltas karameļu lates. Dažkārt jaunas mīlestības iesakņošanai vai vecās mīlas uzprišināšanai nepieciešams īsts piedzīvojums ar guļammaisu, stindzinošu meža gaisu un siltiem apskāvieniem. Turklāt, mežā vai ezera krastā jūsu divvientulībai netraucēs teju nekas, jo ārā taču ir februāris.

 1. Akvaparka apmeklējums

Nepatīk aukstums? Tad jums noteikti piestāvēs pirts un silts baseins. Romantiskai noskaņai piestāvēs arī spa, bet mēs iesakām ar mīļoto doties uz akvaparku, īpaši tad, ja jūsu jaunības dienas ir tālākā pagātnē. Ūdens izpriecu parkā varēsiet atveldzēt savas piedzīvojumu sajūtas un izšļakstīties no sirds. 

 1. Brauciens ar kvadraciklu vai sniega moci

Iespaidīga motora rūkoņa un traukšanās pa bezceļiem neliks vilties nevienam vīrietim. Meklējot Valentīndienas dāvanas, nesmādējiet uzdāvināt adrenalīna devu jums abiem – piedzīvojuma sajūta satuvina stiprāk par jebko citu un dāvā neaizmirstamas atmiņas. 

 1. Biļetes uz spēli

Nav svarīgi, vai tā ir jūsu vai viņa mīļākā komanda, vai arī vienīgā spēle, uz kuru var iegādāties biļetes tieši Valentīndienas vakarā. Jūtiet līdzi izvēlētai komandai – tas nāks par labu gan jums, gan arī komandai, protams. Spilgtas emocijas un kopīgs pārdzīvojums satuvina un palīdz samazināt mulsumu, ja tas ir jūsu pirmais randiņš. 

 

1 KOMENTĀRS

 1. Labākā Valentīndienas izklaide: Aiziet uz Andra Kiviča koncertu paklausīties, kā viņš stāsta jēlus jokus par gejiem, dzeršanu un seksu, un sēkdams, šķībi aurodams un šļupstēdams izķēmo citu autoru dziesmas. Un kopīgi nomētāt Kiviču ar olām.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here