Šodien Latviju ir pāršalkusi skumja vēsts pēc smagas cīņas ar vēzi, mūžībā devies iemīļotais mūziķis un Latvijas televīzijas raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Valters Frīdenbers.

Pagājušajā ziemā Valters lūdzu palīdzību Latvijas tautai, lai varētu turpināt vēža ārstēšanu Vācijā. Sabiedrības atsaucība bija liela un palīdzēja liels skaits labdaru.

Aprīlī Valters atgriezās mājās un turpināja piedalīties LTV raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” filmēšanā. Taču šodien, 17.oktobrī Valters devies aizsaulē.

Valters bija Latvijā iemīļots mūziķis, kurš savu karjeru sāka Latvijas radio bērnu vokālajā ansamblī “Dzeguzītē”. Plašāk pazīstams viņš kļuva būdams grupas “Putnu balle” dalībnieks. Valters arī kopā ar Kārli Būmeisteru pārstāvēja Latviju Eirovīzijā 2005.gadā. Vēlāk viņš kļuva par grupas “Tumsa” vokālistu.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valtera ģimenei, tuvākajiem cilvēkiem, draugiem un kolēģiem!

Foto: No privātiem arhīviem  17.10.2018. 

 
5 komentāru
 1. Ināra 6 mēneši iepriekš

  Visdziļākā līdzjūtība Valtera tuvajiem un mīlajiem cilvēkiem. Latvija xaudējusi gudru, talantīgu perspektīvu jaunu cilvēku. Skumji.

 2. Anonīms 6 mēneši iepriekš

  žēl ka tik jauns cilvēks iraizgājis tai saulē izsaku visdziļāko lidzjutibu draudzenei un vina gimenei un vina kolēģiem

 3. Dace 6 mēneši iepriekš

  Visdzilaka lidzjutiba vecakiem tuvajiem ,draugiem .Tas ir loti skumji un sapigi kad vecakiem jagulda berns zemes klepi .Skumji!

 4. Edgars 6 mēneši iepriekš

  Man loti patika vina dziesmas vins bija loti jautrs un mils cilveks izradisu vinam savu cienu pavadod vinu aizsaule un klausoties vina dziesmas!

 5. Luīze 6 mēneši iepriekš

  Izsaku visdziļāko līdzjūtību , Valtera mīļajiem.. Tiešām neticās , ka jauns cilvēciņš nokļuvis aizsaules rokās. Mēs bijām ar Valteru esam un būsim , čuči saldi..? Ko , liktenis izlěmis , tas bija pārāk nelabi! Citiem un viņa tuvajiem.. ❤

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?