22 C
Rīga
piektdien, augusts 14, 2020

Paņēmieni, lai aizdzītu nogurumu!

 

  1. Ieiet dušā un izmazgāt matus – tas vienmēr atsvaidzina un uzmundrina. Ja dušas želeja satur dabīgās apelsīna vai greipfrūta eļļas – dzīves tonusa paaugstināšana un garastāvokļa uzlabošana kļūs reālas.
  2. Iedzert glāzi karstas tējas un paēst sieru: tas noņems nogurumu un aizpildīs kaloriju trūkumu organismā. Izbadējies nedrīkst iet ne uz vienu pasākumu.
  3. Mierīgi pagulēt, kamēr āda un organisms pilnībā ir atdzisuši. Noslaucīt krēma paliekas ar salveti.
  4. Uzlikt sejai karstu kompresi. Uzsildīt ūdeni līdz 40 – 42 grādiem, samērcēt tajā frotē dvieli, izžaut un uzlikt uz sejas. Kad atdziest – atkārtot. Procedūras ilgums – 15 – 20 min.
  5. Izkarsētai sejas ādai biezā slānī uzklāt mitrinošu krēmu un veikt masāžu ar pirkstu spilventiņiem. Mērķis – pēc iespējas vairāk krēma iepliķēt sejas ādā. Sejas āda piesātinās ar mitrumu un krēmu, izlīdzinās, iegūst veselīgu sejas toni.
  6. Iepilināt acīs zāles, kuras noņem apsārtumu.
  7. Rūpīgi notīrīt sejas ādu ar pierastā pieniņa vai mazgāšanas želejas palīdzību. Var lietot tautā pierasto sejas ādas tīrīšanas līdzekli: uzsildīt jebkuru augu eļļu, samērcēt tajā vates plāksnīti un ar apļveida kustībām attīrīt seju no netīrumiem.

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!