1. “Iedodiet meitenei pareizās kurpes un viņa iekaros pasauli!”

2. “Karjera – brīnišķīga lieta, bet tā tevi nesasildīs aukstā naktī.”

3. “Ir ļoti nepareizi, ja sieviete gaida vīrieti, lai uzbūvētu savu sapņu pasauli, bet nerada to pati.”

4. “Esmu patmīlīga, nepacietīga un nedaudz nedroša. Es mēdzu kļūdīties, zaudēt kontroli un cilvēkiem ar mani reizēm ir grūti. Bet, ja vari mani paciest sliktākajos brīžos, pie velna, tu esi pelnījis manus labākos brīžus.”

5. “Esmu ar mieru dzīvot pasaulē, kur valda vīrieši līdz tam brīdim, kamēr varu šajā pasaulē būt sieviete.”

6. “Kad es biju maza meitene, man neviens neteica, ka esmu skaista. Visām mazajām meitenēm ir jāsaka, ka viņas ir ļoti skaistas.”

7. “Skaistumam un sievišķībai nav vecuma, turklāt šīs īpašības nav iespējams radīt. Īstu skaistumu rada sievišķība. Bet sievišķīga sieviete ir tāda, kas ir patiesa, dabiska un reizē mazliet noslēpumaina.”

8. “Labāk nokavēt, bet atnākt skaistai. Jebkurā gadījumā, tas, kas man patiešām patīk ir nesteigties. Mūsu laiks ir normēts. Bet skaistums un pilnība prasa laiku. Man ir viena vēlēšanās – nemitīgi tiekties pēc aizvien lielākas pilnības.”

9.  “Nokavēt nozīmē pārliecināties, ka tevi gaidīs. Tieši tevi un nevienu citu. Tas ir veids, kā zināt, ka būsi neaizstājama.”

View this post on Instagram

Relax and recharge. #TGIF #MarilynMonroe

A post shared by Marilyn Monroe (@marilynmonroe) on

10. “Es domāju, ka itin visam ir savi iemesli. Cilvēki krāpj, un jūs mācāties uz viņiem neturēt ļaunu prātu. Mums apkārt ir daudz nepareizu lietu, bet ir arī pareizas. Jūs ticat, ka tad, kad jums melo, ir kāds iemesls, lai gan tajā pašā laikā jūs iemācāties ticēt tikai pats sev.”

11. “Tas, ka reiz jūs esat cietis neveiksmi vēl nenozīmē, ka jūs cietīsiet neveiksmi itin visā.”

12. “Mums, sievietēm, ir tikai divi ieroči – skropstu tuša un asaras, taču mēs tos nevaram izmantot vienlaicīgi.”

13. “Mācieties būt par labu draugu un cienīt savus draugus. Vienmēr atcerieties, ka draugi varēs jums palīdzēt grūtā brīdī. Neaizmirstiet, ka īsti draugi par jums rūpēsies vienmēr, neskatoties ne uz ko.”

14. “Labāk būt vienai – kaut nelaimīgai, nekā nelaimīgai ar kādu kopā.”

15. “Mīlestība un karjera ir divas vienīgās reālās lietas mūsu dzīvē. Tās sader kopā, katrai par sevi tām nav jēgas. Darbs pats par sevi ir mīlestības forma.”

 

Autors: Dieviete.lv 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?