22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

Izdari labu darbu piedaloties “Paēdušai Latvijai” akcijā!

 

 

Sestdien, 6. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 21.00 Rimi veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau septīto reizi norisināsies labdarības akcija Paēdušai Latvijai. Tās laikāikviens aicināts papildu saviem ikdienas pirkumiem iegādāties produktus un piepildīt pārtikas paku, lai palīdzētu trūkumānonākušajiem – ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar invaliditāti.

Šoreiz akcijāpiedalīsies 42 Rimiveikali, no tiem 13 veikali Rīgā, 4 Daugavpilī, 3 Ventspilī, pa diviem veikaliem Liepājāun Rēzeknē, kā arīveikali citviet Latvijā, papildinot iepriekšējās akcijās sasniegtos rezultātus Paēdušai Latvijaiietvaros pagājušāgada novembrīRimiveikalos tika nokomplektētas 7347 pārtikas pakas, palīdzot 2450 trūkumānonākušām ģimenēm. Kopšpirmās akcijas palīdzību saņēmušas jau ap 8500 ģimenes. 

 Mēs redzam, ka daļa Latvijas sabiedrības joprojām ir neaizsargāta un ik dienas sastopas ar trūkumu. Tāpēc mēs ļoti novērtējam mūsu pircēju atsaucību un lielo aktivitāti iepriekšējo akciju laikāun ceram uz atbalstu arīšoreiz. Šo akciju realizējot jau vairākus gadus, esam secinājuši, ka vislabākais risinājums ir: pārtikas pakālikt produktus ar ilgu derīguma termiņu, lai pakas saņēmējs tos var izlietot pēc saviem ieskatiem no nepieciešamības. Tāpēc aicinām pircējus pārtikas pakāievietot miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, rīsus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, margarīnu, buljona kubiņus, zirņus, pupiņas un kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu mazākajiem pārtikas paku saņēmējiem,” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Paldies ikvienam, kurš ir iesaistījies iepriekšējās akcijās, un gatavojas ziedot arīšoreiz. Pēc katras akcijas mēs pārliecināmies, cik mūsu sabiedrība ir sirsnīga un atsaucīga. Mēs spējam saredzēt līdzcilvēku problēmas un sniegt atbalstu, kad tas visvairāk nepieciešams. Kādam šīs pārtikas pakas varētu nešķist pietiekams atbalsts, taču mūsu klienti to novērtēun pateicas saņemtie produkti bieži vien ir vienīgie, kas tobrīd ir ģimenes rīcībā,paužAgita Kraukle, pārtikas bankas Paēdušai Latvijaivadītāja.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijaiorganizēdažāda veida palīdzību ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā gan komplektējot pārtikas pakas, gan organizējot izglītojošus un izklaidējošus pasākumus. Lielveikalu tīkls Rimi ir pastāvīgs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris.

Autors: Rimi

02.04.2019.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Iepriekšējais rakstsDieviete.lv Atziņa 384
Nākamais rakstsDieviete.lv Atziņa 385