Jūrmalā no 1. aprīļa transporta līdzekļiem prasa iebraukšanas maksu 2 eiro, un kā varam redzēt, pilsēta ir saposusies un gatava uzņemt viesus.

Taču, ja apmēklētāji Jūrmalā iebrauc ar sabiedrisko transportu, tad iebraukšanas maksa nav jāmaksā un, iespējams, ka tas ir viens no iemesliem, kapēc Majoros, kas ir atpūtas un izklaides centrs, Jūrmalas viesi tiek sagaidīti ar pagaidu tualetēm. Šīs tualetes Majoru stacijā atrodas jau gadiem ilgi! Tāda, lūk, ir kūrorta pilsētas īpašā attieksme pret viesiem, kuri ierodas Jūrmalā ar sabiedrisko transportu.

Galerija

 

Nofotogrāfējām arī autobusu pieturu, kur redzams, ka vietumis trūkst stiklu un autobusu pietura ir grausta stāvoklī! Varētu padomāt, ka cilvēki, kas pārvietojas ar autobusu jūrmalas domei ir īpašā necieņā.

Trešā problēma, kura sistemātiski no kūrorta pilsētas skatupunkta ir visinteresantākā ir jautājums, kā pārvietoties tūristiem, kuri atbrauc uz Jūrmalu ar sabiedrisko transportu? Nav īsti skaidrs, kā viņam pārvietoties tālāk. Pilsētas infrastruktūrā iztrūkst maršruta kartes. Visās lielajās pilsētās, kur ir sabiedriskais transports, parasti ir arī maršutu karte. Vai Jūrmalai tāda ir? Uzskatām, ka šī ir aktuāla problēma, jo Jūrmala siltajā sezonā ir ļoti apmeklēta tūrisma pilsēta, kādu Latvijā nav daudz.

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment
  1. JD 1 gadi ago

    Labs. Malači

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?